چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
12:19 | | فجر 40

جعفر گودرزی: همفکری و هم اندیشی منجر به افزایش خلاقیت در برپایی جشنواره فیلم فجر می‌شود

جعفر گودرزی: همفکری و هم اندیشی منجر به افزایش خلاقیت  در برپایی جشنواره فیلم فجر می‌شود

رئیس انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران عنوان کرد: برگزاری جلسه مشورتی و هم‌اندیشی بدون تردید حرکتی مثبت و ارزنده است که می‌تواند ضمن آسیب‌شناسی برگزاری دوره‌های گذشته، جهت برگزاری کیفی دوره چهلم جشنواره نقشی ارزنده را ایفا کند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی جشنواره فیلم فجر، «جعفر گودرزی» درباره برپایی جلسه مشورتی و هم‌اندیشی روابط عمومی جشنواره پیش از آغاز جشنواره چهلم گفت: پس از سی‌و نه دوره برگزاری جشنواره فیلم فجر، واقعا وقت آن رسیده که از آزمون و خطا دوری کنیم ‌و به یک ثبات و بلوغ برسیم. برگزاری جلسه مشورتی و هم‌اندیشی روابط‌عمومی جشنواره چهلم، بدون تردید حرکتی مثبت و ارزنده است که می‌تواند ضمن آسیب‌شناسی برگزاری دوره‌های گذشته، جهت برگزاری کیفی دوره چهلم جشنواره نقشی ارزنده را ایفا کند.
گودرزی با اشاره به اینکه همفکری و هم اندیشی بدون شک منجر به افزایش خلاقیت می‌شود، توضیح داد: با بررسی نقاط ضعف و قوت دوره‌های گذشته جهت اجرایی کردن ایده‌های نو و توسعه و بهبود ایده‌ها و طرح‌های جدید، می‌توان در دوره چهلم جشنواره گام‌های ارزشمندی برداشت.
 این منتقد و روزنامه‌نگار قدیمی درپایان افزود: مسئولان برگزاری جشنواره فیلم فجر به‌درستی به این موضوع توجه داشته‌اند که مشورت و هم‌اندیشی به آشکار شدن زوایای پنهان برای تصمیم‌گیری و اجرای هر چه بهتر جشنواره در دوره جدید کمک شایان توجهی می‌کند و امیدوارم برآیند این جلسات به برگزاری هر چه بهتر و باشکوه‌تر و کم نقص‌تر این دوره مهم از جشنواره فیلم فجر منجر شود.
چهلمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش فرهنگی و رقابتی به دبیری مسعود نقاش‌زاده از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.