دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
10:38 | | فجر 40

محمدتقی فهیم: جلسات هم‌اندیشی پیش از جشنواره، حواشی را کم می‌کند

محمدتقی فهیم: جلسات هم‌اندیشی پیش از جشنواره، حواشی را کم می‌کند

به گزارش مرکزاطلاع‌رسانی روابط‌عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر، این منتقد فیلم و روزنامه‌نگار قدیمی درباره جلسات هم‌اندیشی پیش از آغاز جشنواره فیلم فجر گفت: از جشنواره فجر به عنوان‌ مهم‌ترین رویداد سینمایی یاد می‌شود و این جشنواره همیشه با حواشی روبه‌رو بوده است. می‌‌توانم بگویم تمام این حواشی قابل حدس است و برپایی جلسات مشورتی و هم‌اندیشی باعث می‌شود تا حد ممکن بتوان این حواشی را پایین آورد. به طور مثال در دوره‌های گذشته، بارها پیش آمده که در سه روز آغازین جشنواره مسئولان برگزاری این رویداد مهم سینمایی، دچار نوعی شگفت‌زدگی از اتفاقات رخ داده در سینمای رسانه شده‌اند.
این منتقد با تأکید بر اینکه در حین برگزاری جشنواره فیلم فجر باید شأن اهالی‌رسانه حفظ شود، توضیح داد: تیم ستاد چهلمین جشنواره فیلم فجر دارای سوابق اجرایی در این زمینه بوده‌اند و به همین خاطر با تمام این حواشی و چالش‌های حین جشنواره آشنا هستند اما بازهم برای راه حل این حواشی جلساتی برای شور و مشورت ایجاد کرده‌اند که این هم از نگاه حرفه‌ای آن‌ها به این رویداد سینمایی برمی‌آید.
فهیم در پایان با تأکید بر اینکه وقتی قرار است یک جشنواره درست و حرفه‌ای را رقم بزنیم باید درباره کوچک‌ترین تا بزرگ جزئیات آن فکر کرده باشیم، عنوان کرد: هرساله در این رویداد سینمایی ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ نفر از اهالی رسانه در مرکز اصلی برگزاری جشنواره فیلم فجر حضور دارند، پس باید درباره مسائل مختلف (از انتخاب محل برگزاری تا سایر جزئیات میزبانی جشنواره از آنها) فکر کرد. در این جلسات قرار است درباره همه این موارد صحبت کنیم و به نتیجه برسیم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.