یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
19:25 | | فجر 40

قاسم قلی‌پور: مردم بعد از دو دهه هنوز «عروس آتش» را دوست دارند

قاسم قلی‌پور: مردم بعد از دو دهه هنوز «عروس آتش» را دوست دارند

تهیه‌کننده فیلم «عروس آتش» با اشاره به موفقیت اثر ماندگار زنده‌یاد «خسرو سینایی» در هجدهمین جشنواره فیلم فجر، گفت: مردم هنوز بعد از گذشت بیش‌تر از دو دهه این فیلم را دوست دارند و این باعث افتخار من است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، «قاسم قلی‌پور»تهیه کننده سینما که در هجدهمین دوره این جشنواره با فیلم «عروس آتش» برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد، درباره این فیلم گفت: مردم هنوز بعد از گذشت بیش از دو دهه، فیلم را دوست دارند و این باعث افتخار من است.
او اظهار کرد: «عروس آتش» با بی‌مهری‌های زیادی روبرو شد. به علت بعضی حساسیت‌ها در جشنواره سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را بین این فیلم و یک فیلم دیگر تقسیم کردند و در زمان اکران فیلم هم، شاهد قاچاق فیلم در مقیاس وسیع بودیم، آن هم در زمانی که همه فیلم‌ها تین ایجری بودند و من به عنوان یک تهیه کننده بخش خصوصی، یک فیلم اجتماعی ساخته بودم.
قلی‌پور درباره حضور «حمید فرخ‌نژاد» در «عروس آتش» که باعث معروف شدن او بین مخاطبان سینما شد، گفت: فرخ‌نژاد را از قبل می‌شناختیم. فیزیک مناسب او، تخصص و نیز آشنایی‌اش به فرهنگ محلی باعث همکاری او با پروژه شد. من و زنده‌یاد سینایی هم که توانایی و شوق او را برای کار دیدیم، از او خواستیم همراه گروه‌مان باشد و پیشرفت کند.
این تهیه کننده در پایان گفت: هیچ فیلمی به تنهایی ساخته نمی‌شود و سینما یک کار جمعی است که در آن، هر کسی با تخصصش می‌آید و برآیند این تخصص‌هاست که به ساخت فیلم منجر می‌شود. ضمن اینکه از زمان نمایش فیلم تا امروز، در کنار تمام نگاه‌های عشیره‌ای و طایفه‌ای تلخی که به فیلم شد، منتقدان و رسانه‌ها از فیلم حمایت بسیاری کردند که این باعث خوشحالی من است.
چهلمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش فرهنگی و رقابتی به دبیری مسعود نقاش‌زاده از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.