یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
17:59 | | فجر 40

نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی: جشنواره فیلم فجر باید گذرگاه سینمای انقلابی باشد

نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی: جشنواره فیلم فجر باید گذرگاه سینمای انقلابی باشد

محمد باقری بناب درباره چشم‌انداز چهلمین جشنواره فیلم فجر، عنوان کرد: جشنواره فیلم فجر یکی از رویدادهای فرهنگی انقلاب است و می‌تواند در جهت نشر اهداف انقلاب با اکران فیلم‌های انقلابی تاثیری به‌سزا داشته باشد و بیش از چهل سالی که از برگزاری این رویداد سینمایی می‌گذرد، بتواند به جایگاهی که مدنظر بود، برسد.

نماینده مردم بناب در مجلس شواری اسلامی اضافه کرد: انقلابی که سال ۵۷ رقم خورد، اهداف فرهنگی بسیاری داشت. امروز، سینماگران و مدیران سینمایی باید تمام توانشان را برای دست‌یابی به این اهداف بگذارند.

این نماینده مجلس ادامه داد: باید تلاش کنیم تا عملکرد سینما در این سال‌ها برای سینمای انقلابی و ارزشی نمره بالاتری بگیرد. اگر بخواهیم برای این عرصه کاری کنیم، لازم است که دولت از فیلم‌ها و بودجه‌ آن‌ها حمایت کند. سینماگران باید به‌دنبال محتوای اهداف انقلابی امام راحل (ره) باشند؛ در این خصوص باید جشنواره فیلم فجر به عنوان گذرگاهی برای این گونه فیلم‌ها عمل کند. 

 عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی یادآور شد: این فیلم‌ها می‌توانند حتی برای حل مشکلات جامعه ما راه‌‌حل‌هایی داشته باشند و بر مردم و مسئولان تٲثیر بگذارند.

متبع: خاننه ملت

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.