دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
18:59 | | فجر 40

هارون یشایائی: «من ترانه ۱۵ سال دارم» را خیلی دوست داشتم

هارون یشایائی: «من ترانه ۱۵ سال دارم» را خیلی دوست داشتم

عضو هیأت داوران بیستمین جشنواره فیلم فجر گفت: روند داستان فیلم «من ترانه ۱۵ سال دارم» در دوره بیستم برایم جذابیت بالایی داشت و این فیلم را خیلی دوست داشتم.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، این تهیه‌کننده سینما که در دوره بیستم جشنواره فیلم فجر در هیأت داوران حضور داشت، درباره فیلم مورد علاقه‌اش در دوره بیستم جشنواره فجر عنوان کرد: فیلم «من ترانه ۱۵ سال دارم» در جشنواره بیستم فیلم فجر توجه من را به خود جلب کرد. ایده این فیلم جدید بود، روند داستانی آرامی داشت و آن را بسیار پسندیدم.
 تهیه‌کننده فیلم «هامون» درباره خاطره خود از سایر آثار بیستمین دوره جشنواره فیلم فجر گفت: مطمئنا اکثر داوران جشنواره فیلم فجر از فیلم‌های مختلف خاطرات گوناگون و جالبی دارند… بعد از اعلام نتایج برترین فیلم‌ها در جشنواره، معمولا برخی‌ها به دلیل اینکه فیلمشان انتخاب نشده است، به داوران اعتراض می‌کنند؛ اما باید دانست که نمی‌توان همه فیلم‌ها را به‌عنوان فیلم برتر جشنواره فجر انتخاب کرد.
 او ادامه داد: خاطره‌ای که از آن دوره به یاد دارم این بود که بعد از اعلام نتایج، موجی از اعتراضات گسترده بابت انتخاب فیلم‌ها، روانه هیأت داوران شد. در آن دوره فیلم‌سازانی به ما مراجعه می‌کردند و باعنوان اینکه فیلمشان دیده نشده، سعی در اعتراض به نتایج داشتند. به‌قدری اعتراضات زیاد بود که من را از داوری در جشنواره دلسرد کرد!
چهلمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش فرهنگی و رقابتی به دبیری مسعود نقاش‌زاده از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.