دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱
16:48 | | فجر 40

تکذیب حواشی مربوط به عدم حضور فیلم در جشنواره

تکذیب حواشی مربوط به عدم حضور فیلم در جشنواره

«پیمان شادمانفر» مدیرفیلمبرداری فیلم «جنگ جهانی سوم» عنوان کرد: فیلمبرداری این فیلم، هشت روز پیش به پایان رسیده است، طبیعتا زمانی که دفتر جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌ها فراخوان داد، این فیلم نمی‌توانست فرم جشنواره را پرکند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی جشنواره فیلم فجر، «پیمان شادمانفر» مدیرفیلمبرداری فیلم «جنگ جهانی سوم» ساخته هومن سیدی درباره عدم حضور این فیلم در چهلمین جشنواره فیلم فجر گفت: فیلمبرداری فیلم «جنگ جهانی سوم» هشت روزی است که به پایان رسیده است، طبیعتا زمانی که دفتر جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌ها فراخوان داد این فیلم نمی‌توانست فرم جشنواره را پرکند.
این فیلمبردار ادامه داد: فیلم وارد مراحل فنی شده و غیبت این فیلم در جشنواره چهلم فجر چیزی جز به پایان نرسیدن تولید این کار نیست.
او در واکنش به برخی حاشیه‌سازی‌ها در زمینه رد شدن یا ارائه ندادن فیلم به دبیرخانه جشنواره گفت: هدف عوامل این فیلم برای ارسال نکردن فیلم به دفتر جشنواره، مقابله یا تحریم این رویداد سینمایی نبوده است. واقعیت این است که این کار به تازگی وارد مراحل فنی شده است و مشخص نیست چه زمانی این پروسه به پایان برسد

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.