جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
11:21 | | فجر 40

مجید مطلبی: فیلم تفریق به دلیل کامل نشدن مراحل فنی از جشنواره چهلم بازماند

مجید مطلبی:  فیلم تفریق به دلیل کامل نشدن مراحل فنی از جشنواره چهلم بازماند

«مجید مطلبی» تهیه‌کننده فیلم «تفریق» عنوان کرد: در حال حاضر فیلم تفریق در مرحله صداگذاری و موسیقی است و زمانیکه دبیرخانه جشنواره فیلم فجر فراخوان داد این فیلم آماده نبود و برای همین موضوع این اثر از جشنواره چهلم باز ماند.
 «مجید مطلبی» تهیه‌کننده فیلم «تفریق» به کارگردانی «مانی حقیقی» درباره عدم حضور این فیلم در چهلمین جشنواره فیلم فجر گفت:  در حال حاضر فیلم تفریق در مرحله صداگذاری و موسیقی است و زمانیکه دبیرخانه جشنواره فیلم فجر فراخوان داد این فیلم آماده نبود و برای همین موضوع این اثر از جشنواره چهلم باز ماند. همچنان این فیلم در مراحل پست پروداکشن است و خودهم به عنوان تهیه‌کننده کار هنوز فیلم را کامل ندیده‌ام.
 این تهیه‌کننده با تاکید براینکه هنوز برای فیلم «تفریق» در خواست پروانه نمایش نداده‌ایم، توضیح داد: همان زمانیکه جشنواره فیلم فجر برای حضور فیلم‌‌ها فراخوان داده بود با آقای سیمونیان مدیر دبیرخانه جشنواره فیلم فجر صحبت کردم و گفتم که این فیلم بعید است به جشنواره فیلم فجر برسد و این فیلم در خواست پروانه نمایش نداده است و همین موضوع خودش یک پروسه است، از همین تربیون استفاده می‌کنم و می‌گویم هیچ تحریم یا عدم میل به شرکت در جشنواره یا رد شدن فیلم و … از جانب عوامل این فیلم در کار نبوده است.

منیع: میزان

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.