دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳
21:22 | | فجر 40

فرشته صدرعرفایی: افتخار می‌کنم سیمرغ را از دستان «ناصر تقوایی» گرفتم

فرشته صدرعرفایی: افتخار می‌کنم سیمرغ را از دستان «ناصر تقوایی» گرفتم

بازیگر برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای «کافه ترانزیت» عنوان کرد: زیبا‌ترین لحظه‌ای  که در بیست و سومین جشنواره فیلم فجر برایم رقم خورد، زمانی بود که در کنار استاد «ناصر تقوایی» روی سن قرار گرفتم… افتخار می‌کنم که جایزه‌ام را از دست ایشان گرفتم و یادم است که این ارادت به ایشان را روی سن اعلام کردم.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، «فرشته صدرعرفایی» درباره کسب سیمرغ بلورین در جشنواره بیست‌وسوم برای فیلم «کافه ترانزیت» گفت: زیبا‌ترین زمانی که در این جشنواره برایم رقم خورد، وقتی بود که استاد «ناصر تقوایی» روی سن صدایم کردند و افتخار می‌کنم که جایزه‌ام را از دست ایشان گرفتم و یادم است که این ارادت به ایشان را روی سن اعلام کردم. یک اتفاق مبارک آن دوره این بود که خانم «پروانه معصومی» که به عنوان بازیگر فیلم «کلاغ» و «رگبار» بهرام بیضایی که از دوران نوجوانی تابه‌حال شیفته آثارشان هستم، روی سن حضور داشتند و این همزمانی حضور بسیار لذت‌بخش بود.
بازیگر برنده سیمرغ فیلم «شبی که ماه کامل شد» با اشاره به اینکه باید برای برپایی مطلوب و اثرگذار جشنواره تلاش کرد، توضیح داد: هرچقدر فضای جشنواره از ممیزی‌ها به دور باشد، فیلمسازان بیشتری برای ساخت فیلم ترغیب می‌شوند. جشنواره فیلم فجر به عنوان پرمخاطب‌ترین جشنواره سینمایی کشور مطرح است و نسبت به سایر رویدادهای داخلی، به دلیل استفاده از امکانات، تبلیغات و بودجه مناسب، امکان جذب مخاطب بیشتری را داراست و این فرصت مناسبی برای سینماگران جهت عرضه آثار و مشاهده بازخورد آن در میان مخاطبان است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.