دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
10:32 | | فجر 40

نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی: فجر؛ طلوع نور است | خاکریزهای فرهنگی دشمن را با سینما فتح کنیم

نماینده شبستر در مجلس شورای اسلامی:  فجر؛ طلوع نور است | خاکریزهای فرهنگی دشمن را با سینما فتح کنیم
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: «فجر به معنای طلوع نور است. جشنواره فیلم فجر باید طوری عمل کند تا از آرمان‌های نظام در فیلم‌ها دفاع شود.»

 
جعفر راستی با اشاره به برپایی چهلمین جشنواره فیلم فجر، گفت: «فجر به معنای طلوع نور است. جشنواره فیلم فجر باید طوری عمل کند تا از آرمان‌های نظام در فیلم‌ها دفاع شود. باید الگوی جوانان تغییر اساسی داده شود. دشمن تا خانه‌های ما رسوخ کرده است و ذهن و فکر جوانان را تسخیر کرده است. سینما باید در جوان غیرت ایجاد کند و عفت را ارج بدهد.»
او در ادامه گفت: «در دفاع مقدس رزمندگان در برابر دشمن ایستاده‌اند؛ در جبهه مقاومت نیز با دست خالی آغاز کرده‌ایم و چند سالی است در کنار مرزهای فلسطین اشغالی حضور داریم. آن‌ها در هراس‌اند که در خاک غصبی‌شان جولان بدهیم. رویکرد آرمانی آنجاست که ارزش‌های ما، در فیلم‌ها برجسته‌تر شود.»
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: «برخی تلاش می‌کنند تا در فضای مجازی القا کنند که وضعیت قبل از انقلاب بهتر از امروز بود و گاه جوانانی که قابلیت استدلال ندارند، باور می‌کنند. واقعیت این است که ما برابر خاکریزهای دشمن پیروز شده‌ایم اما در خاکریز فرهنگی هنوز باید تلاش کنیم. به نظرم در زمینه فضای مجازی باید قوی‌تر از این عمل کنیم و در این راستا، باید فیلم‌های ارزشی بیشتری تولید شود. فیلمسازان باید در زمینه سینمای مقاومت بیش از این وارد شوند و تلاش کنند تا حق رزمندگان را ادا کنند و به سینمای در شأن نظام اسلامی و شهدا دست یابیم.»
 
 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.