یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱
14:15 | | فجر 40

«شادی کرم‌رودی» و تجربه خوشایند بازی در «بی‌رویا»

«شادی کرم‌رودی» و تجربه خوشایند بازی در «بی‌رویا»

«شادی کرم‌رودی» گفت: «صحبت کردن درباره نقشم در فیلم بی‌رویا کمی سخت است چون نقش پیچیده‌ای است؛ اما یکی از جالب‌ترین نقش‌هایی است که بازی کرده‌ام. فکر می‌کنم که کارگردان، آرین وزیردفتری از ابتدا من را برای این نقش درنظر گرفته بود.»

بازیگر اصلی فیلم «بی‌رویا» در گفت‌وگو با ستاد اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر، با بیان این مطلب درباره هم‌بازی شدن با طناز طباطبایی و کار در فیلمی به تهیه‌کنندگی سعید سعدی و هومن سیدی در این فیلم توضیح داد: «همکاری با خانم طباطبایی، تجربه خوشایندی بود و بسیار از او آموختم. به‌دلیل نوع نقش‌ها، مهم بود که دو بازیگر بتوانند با یکدیگر خوب ارتباط برقرار کنند و احساس می‌کنم این اتفاق بین من و خانم طباطبایی افتاده است. مدت طولانی با هم تمرین می‌کردیم و توانستیم همدیگر را خوب بشناسیم که بسیار کمک کرد تا نقش‌هایمان جلوی دوربین خوب از آب بیاید. هومن سیدی حضور بسیار موثری داشت و به روند فیلم کمک کرد.» 
او در پایان افزود: «فارغ از اینکه فیلم را آرین وزیردفتری که همسرم است، ساخته است یا خودم در آن بازی کرده باشم، درکل فکر می‌کنم «بی‌رویا» فیلم خوبی شده باشد.»

این فیلم سینمایی، نخستین فیلم بلند «آرین وزیردفتری» در مقام کارگردان و «هومن سیدی» در مقام تهیه‌کننده است.

در خلاصه داستان بی‌رویا آمده است: «مواجهه‌ رویا با دختری بی‌نام ‌و نشان، آغاز اتفاقاتی عجیب در زندگی رویا و بابک است…»

طناز طباطبایی، صابر ابر، شادی کرم‌رودی، فرانک کلانتر، مجتبی فلاحی، نهال دشتی، میلاد یزدانی، مهری آل‌آقا، شهریار فرد، نوا نعمتی و… با حضورِ رضا داودنژاد و هنرمندیِ مائده طهماسبی و بازیگر خردسال تیام کرمانیان در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.