جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱
19:26 | | فجر 40

چهل سال؛ چهل خاطره | هنگامه حمیدزاده: خداوند آن لحظه را به من هدیه داد

چهل سال؛ چهل خاطره | هنگامه حمیدزاده: خداوند آن لحظه را به من هدیه داد

هنگامه حمیدزاده درباره لحظه جایزه گرفتنش در جشنواره سی و دوم گفت: وقتی نام من را صدا زدند، زمانی که روی سن رفتم، از روی غفلت، فراموش کردم از عزیزترین کسی که دارم تشکر کنم؛ خداوند آن لحظه را به من هدیه داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر، سی و دومین جشنواره فیلم فجر در حالی به ‌پایان رسید که دو بازیگر زن، یعنی ملیکا شریفی‌نیا و هنگامه حمیدزاده هر دو برای فیلم «اشباح» توانستند دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را دریافت کنند.
هنگامه حمیدزاده درباره لحظه جایزه گرفتنش گفت: وقتی نام من را صدا زدند و روی سن رفتم، از روی غفلت، فراموش کردم از عزیزترین کسی که دارم تشکر کنم؛ خداوند آن لحظه را به من هدیه داد.

او ادامه داد: من در حدی روی صحنه گیج شده بودم که فراموش کردم گفته‌هایم را کامل کنم و از خداوند که باعث حضور من در فیلمی که دوست‌ داشتم (اشباح) و دیده شدن نقش «رزا» بود، سپاسگزاری کنم.
حمیدزاده گفت: همیشه دلم ‌می‌خواست به آن روز برگردم تا جبران کنم. این خاطره‌ تلخ از زمانی که از پله‌های صحنه پایین آمدم‌ و به جایگاه برگشتم تا امروز با من است.»
در سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر، مریلا زارعی سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلم «شیار ۱۴۳» و شبنم مقدمی سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای فیلم «امروز» دریافت کردند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.