دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
17:42 | | فجر 40

اندیشه ورزی با نشست‌های دانشگاهی بخش فرهنگی چهلمین جشنواره فیلم فجر

اندیشه ورزی با نشست‌های دانشگاهی بخش فرهنگی چهلمین جشنواره فیلم فجر

 رئیس دانشکده هنر دانشگاه سوره عنوان کرد: در چهلمین جشنواره فیلم فجر، بخش فرهنگی به سازمان جشنواره افزوده شده است که این یکی از بهترین اتفاقات جشنواره فجر امسال است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر؛ دکتر «کاظم نظری» رئیس دانشکده هنر دانشگاه سوره درباره نشست‌های فرهنگی در چهلمین جشنواره فیلم فجر گفت: نشست‌های فرهنگی جشنواره امسال، به بحث و گفت‌وگوهای فرهنگی با افراد شاخص فرهنگی خواهد پرداخت و همچنین حضور اندیشمندان، خردورزان و استادان حوزه سینما می‌تواند به جشنواره چهلم رونق بیشتری بدهد و رنگ بسیار زیبایی را ایجاد کند.
 او با اشاره به این که تٲثیر بخش فرهنگی دوره چهلم را در آینده نزدیک خواهیم دید، ادامه داد: در این دوره از جشنواره با فراهم آوردن بخش فرهنگی، تمایز بسیار خوبی را ایجاد کرده‌اند که این کار با همت و تدبیر دبیر جشنواره «مسعود نقاش‌زاده» و با حضور «سعید الهی» به عنوان مسئول برنامه های فرهنگی صورت گرفته است.
نظری افزود: یکی از بخش‌های مهمی که در برنامه های فرهنگی جشنواره وجود دارد، هم افزایی با مراکز علمی و دانشگاهی است که به این نشست‌ها، بار علمی بیشتری بخشیده و دانشگاه سوره در کنار دانشگاه‌های بزرگی مانند دانشگاه تهران، دانشگاه هنر و سایر مراکز علمی با سابقه در حوزه سینما، موضوعات مختلفی را با اساتید برجسته برنامه ریزی کرده که جزییات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
او در پایان گفت: همه سینماگران جوان، دانشجویان و هنردوستان را دعوت می‌کنم تا در این نشست‌ها حضور یابند. امیدوارم برنامه های فرهنگی، به عنوان بخش ضروری جشنواره تداوم پیدا کند.
چهلمین جشنواره فیلم فجر در دو بخش فرهنگی و رقابتی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ به دبیری مسعود نقاش‌زاده برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.