جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
18:10 | | فجر 40

فجر استانی | بازگشت نشاط اجتماعی با برپایی جشنواره چهلم در قزوین

فجر استانی | بازگشت نشاط اجتماعی با برپایی جشنواره چهلم در قزوین

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ‌و ارشاد اسلامی قزوین خبر داد:  جشنواره فیلم فجر از ۱۵ تا ۲۲ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: با توجه به پتانسیل و استقبال بسیار خوب مخاطبان سینما در استان قزوین میزبانی از چهلمین جشنواره فیلم فجر بصورت همزمان با تهران در استان قزوین انجام می‌شود.
امیر ملاحسنی افزود: در شرایط کنونی که بحران کرونا به مدد تزریق دوز های تکمیلی واکسن در کشور به نحو مطلوبی کنترل و مهار شده، می‌طلبد در جهت حمایت از هنرمندان و به ویژه سینماگران با اکران فیلم‌های این دوره به ایجاد نشاط عمومی کمک نماییم.
او با تاکید بر استقبال خوب سینما دوستان قزوینی در دوره های گذشته، ابراز امیدواری کرد تا در جشنواره فیلم فجر پیش رو بیش از پیش شاهد حضور علاقه‌مندان سینما در سالن‌های نمایش باشیم.
ملاحسنی با اشاره به نزدیک شدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز جشن‌های دهه انقلاب، بر ضرورت افزایش شور اجتماعی، با بهره‌مندی از ابزار فرهنگی و هنری همچون جشنواره‌های فجر انقلاب تاکید کرد.
 ملا حسنی درباره جزئیات اسامی فیلم‌های در نظر گرفته شده برای اکران، نحوه فروش بلیت و سالن اکران فیلم‌ها گفت: پس از جمع بندی ، هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم، در روزهای آتی، اطلاعات لازم در اختیار علاقه مندان هنر هفتم قرار خواهد گرفت.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.