جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
13:48 | | فجر 40

فجر استانی | استان گلستان فجر چهلم پس از دو سال محدودیت کرونایی گلستان می‌آید

فجر استانی | استان گلستان  فجر چهلم پس از دو سال محدودیت کرونایی گلستان می‌آید

بنابر اعلام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، پس از همه گیری کرونا، که چراغ سینماها به خاموشی رفت، با تدبیر مسئولان و بهبود شرایط با ایمنی جمعی حاصل از واکسیناسیون عمومی، شاهد برپایی جشنواره فیلم فجر چهلم در گلستان خواهیم بود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، محمد رعیت اعلام کرد: طبق پیش‌بینی و برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، استان گلستان از تاریخ ۱۵ تا ۲۲ بهمن ماه میزبان چهلمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خاطر‌نشان کرد: این رویداد فرهنگی و هنری با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در دو مجموعه پردیس سینمایی کاپری و عصر جدید در شهرستان گرگان برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود با بهبود شرایط و کمتر شدن محدودیت‌های کرونایی شاهد استقبال گسترده مردمی از جشنواره فیلم فجر در استان گلستان باشیم.
گفتنی است، اسامی فیلم و جدول زمان‌بندی اجرای فیلم‌های جشنواره فیلم فجر چهلم متعاقبا اعلام خواهد شد.
بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره، بلیت‌فروشی اینترنتی خواهد بود و علاقه‌‌مندان برای تهیه بلیت فیلم‌های مورد علاقه خود می‌بایست به مرجع اینترنتی مختص به جشنواره که به زودی اعلام خواهد شد مراجعه کنند.

رعیت در ادامه افزود: در قالب مکاتبات و پیگیری‌های لازم، شرایط بهره مندی دانشجویان، دانش‌آموزان و کارکنان دستگاه‌های دولتی از این رویداد به دانشگاه‌ها، آموزش و پرورش و دستگاه‌های اجرایی استان اعلام شده که امیدواریم مسئولان این امکان را فراهم آورند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.