دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱
13:09 | | فجر 40

فجر استانی | حال خوش سینما در گیلان با فجر چهلم

فجر استانی | حال خوش سینما در گیلان با فجر چهلم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از اکران فیلم‌های چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر در سینماهای این استان خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، پس از فروکش کردن کرونا و سایه رنگ‌بندی آبی بر گسترده سبز گیلان و بازگشایی مجدد فعالیت‌های فرهنگی و هنری ، از آبان ماه گیلان نیز با خروش هنر، نشاطی دیگر یافت پس از گشایش سینماها، بازگشایی تالار مرکزی رشت، برگزاری جشنواره‌های متعدد فرهنگی هنری، غوغای تئاتر برصحنه، امروز اعلامِ برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان هوای خوش اکران را دو چندان کرد.
رضا ثقتی در این خصوص اظهار داشت: در صورت پایدار بودن وضعیت فعلی آرام کرونا، اکران همزمان چهلمین جشنواره فیلم فجر در رشت مسجّل است و تلاش مان بر این است که این همزمانی را در دو مکان در مرکز استان داشته باشیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه در زمان حاضر۱۱ پرده و ۹ سینمای استان بصورت بالفعل آمادگی اکران فیلم دارند، بیان کرد: شاید در استان‌های دیگر متولیان فرهنگی دغدغه جذب مخاطب داشته باشند، اما مدیران فرهنگی در گیلان همیشه دغدغه برنامه ریزی و اجرای برنامه‌ای در خور شأن استقبال مخاطبان فرهنگ و هنر را دارند.
ثقفی در پایان‌ یادآور شد: برگزاری همزمان جشنواره فیلم فجر در استان ها می تواند کمک موثری در ایجاد علاقه مندی و ارتقاء سلائق مخاطبین سینما در سراسر کشور باشد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.