سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
10:42 | | فجر 40

فجر استانی | خراسان شمالی میزبان آثار جشنواره فیلم فجر است

فجر استانی | خراسان شمالی میزبان آثار جشنواره فیلم فجر است

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از میزبانی این استان برای ششمین بار همزمان با چهلمین جشنواره  فیلم فجر  خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، «ابوالحسن حیدری» با اشاره به  برگزاری همزمان چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر در خراسان شمالی، گفت: آثار جشنواره فیلم فجر همچون سال‌های گذشته همزمان در استان اکران خواهد شد و تمام تلاش ما این است جشنواره را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.
وی با اشاره به جزئیات و نحوه برگزاری جشنواره در خراسان شمالی اظهار کرد: اصل برگزاری جشنواره در این استان قطعی است ولی جزئیات آن و جدول اکران فیلم ها در استان متعاقبا اعلام خواهد شد.
«حیدری» بیان داشت: سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی این جشنواره در خراسان شمالی برگزار نشد و امسال بی شک استقبال خوبی از سوی مردم با رعایت پروتکل‌ها خواهیم داشت.
 وی با اشاره به آمادگی جهت برگزاری جشنواره فیلم فجر تصریح کرد: بر این اساس جلساتی با مدیران سینماها به منظور آمادگی سالن‌های سینمایی جهت مشارکت در جشنواره و نمایش آثار برگزار می‌کنیم.
چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر در ۲ بخش فرهنگی و رقابتی به دبیری مسعود نقاش‌زاده از ۱۵ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ در تهران برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.