پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
10:39 | | فجر 40

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران: وظیفه ما مشارکت در برپایی باشکوه فجر۴۰ است

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران: وظیفه ما مشارکت در برپایی باشکوه فجر۴۰ است

‎امین توکلی‌زاده گفت: برج میلاد مجموعه مناسبی برای برگزاری جشنواره فیلم فجر است که در فکر توسعه آن هستیم، این مجموعه زیرساختی است که برای شهر تهران فراهم شده و در تلاشیم بتوانیم این فضا را فاخرتر و مساعدتر فراهم کنیم.
‎به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، امین توکلی‌زاده، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران درباره برگزاری جشنواره فیلم فجر در برج میلاد گفت: به دستور دکتر علیرضا زاکانی، شهردار تهران موظف شدیم در دولت جدید برای برگزاری جشنواره فیلم فجر آنچه در توان داریم را به میدان بیاوریم. 
‎او ادامه داد: همان‌طور که میزبانی جشنواره در مجموعه برج میلاد بر عهده شهرداری تهران واگذار شده، ما هزینه‌های این میزبانی را در این محل برعهده گرفته‌ایم تا بتوانیم پذیرای اصحاب رسانه و اهالی هنر در این محل باشیم و خواهانیم که این رخداد بزرگ در باشکوه‌ترین وضعیت برگزار شود. البته این مشارکت فرهنگی محدود به این رخداد نخواهد شد و بعد از این هم بناداریم از فضاهای هنری که در حوزه شهری کار کنند و در حوزه آموزش‌های شهروندی و توسعه سبک زندگی ایرانی و اسلامی فعالیت کنند استقبال کنیم. 
‎توکلی‌‌زاده افزود: جشنواره فیلم فجر، جشن بزرگ اهالی هنر و رسانه است و ما وظیفه داریم در باشکوه شدن این مراسم و رخداد فرهنگی و هنری مشارکت کنیم، در کنار هنرمندان‌مان باشیم چرا که این جریان موجب شود در طول سال، هنرمندان و سینماگران ما بتوانند فعالیت‌هایشان را به نحو احسن انجام دهند و بدانند ما قدردان آنها بوده و در کنارشان هستیم.
‎او با اشاره به حمایت از آثار سینمایی در حوزه‌های مختلف شهری عنوان کرد: ما در برنامه سال ۱۴۰۱ که در حال بررسی در شورای شهر است، بنا داریم از فیلم‌های سینمای ایران چه در حوزه شهری و توسعه هویت و سبک زندگی ایرانی و اسلامی حمایت کنیم و امیدواریم با اتفاق خوبی که در بودجه و مصوبات برنامه‌هایمان در شورای شهر می‌افتد، این امکان برای شهرداری فراهم شود و شهرداری تهران، جزو حامیان سینمای ایران شود. این نقطه شروع را با میزبانی برج میلاد آغاز کردیم تا جشنواره با شکوه و میزبانی مناسب برگزار شود و این تعامل و همکاری حتما تداوم پیدا خواهد کرد. جلسات خوبی برای برگزاری جشنواره با دکتر خزاعی رئیس سازمان سینمایی و آقای نقاش‌زاده دبیر جشنواره  داشتیم که در سال‌های بعد با همت بیشتر و در حوزه محتوا و میزبانی، در کنار جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کنیم. 
‎معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اضافه کرد: برج میلاد مجموعه خوبی است که در فکر توسعه آن هستیم. این مجموعه زیرساختی است که برای شهر فراهم شده و در تلاشیم بتوانیم این فضا را فاخرتر و مساعدتر کنیم. ما تلاش کردیم برخی اشکالات فنی که مدنظر عزیزان در حوزه سینما بود را برطرف کنیم و این میزبانی را در استاندارد لازم برگزار کنیم و این امکان را برای سال‌های بعد فراهم کنیم که جشنواره راحت‌تر و با فضای بهتر در مجموعه برج میلاد برگزار شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.