جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
21:36 | | فجر 40

مدیر اجرایی «سینماتیکت»: قیمت بلیت‌های جشنواره چهلم افزایش پیدا نکرد

مدیر اجرایی «سینماتیکت»:   قیمت بلیت‌های جشنواره چهلم افزایش پیدا نکرد

پیام دارابی، مدیر اجرایی «سینماتیکت» گفت: قیمت بلیت چهلمین جشنواره فیلم فجر افزایش پیدا نکرده و به همان قیمت ۳۰ هزار تومان به فروش رسیده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، پیام دارابی، مدیر سینماتیکت، به عنوان یکی از بسترهای فروش اینترنتی بلیت‌های مردمی، درباره استقبال از خرید بلیت فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گفت: امسال با برنامه‌ریزی‌هایی که شده بود بلیت فروشی مردمی کمی زودتر از سال‌های قبل و از ششم بهمن شروع شد و برنامه‌ریزی‌ها با سرعت بیشتری اتفاق افتاد.
او ادامه داد: امسال نسبت به سال قبل، از لحاظ فنی، آمادگی پنج برابری را ایجاد کردیم. همچنین از ساعات اولیه روز ششم بهمن که بلیت فروشی مردمی شروع شد، با سامانه سمفا نیز هماهنگی ایجاد کرده بودیم که این سامانه هم به عنوان پشتیبان آمادگی داشته باشد.
مدیر اجرایی «سینماتیکت» گفت: با توجه به اینکه امسال واکسیناسیون انجام شده بود و ظرفیت‌ سینماها و تعداد فیلم‌ها بیشتر بود، باید بیش از پیش آماده می‌بودیم.
دارابی گفت: به همت تیم فنی خریدها با موفقیت انجام شد و اکثر کامنت‌هایی که ما روی سایت داشتیم حاکی از رضایت مخاطبان بود.
دارابی با بیان اینکه مردم معمولا از ژانر کمدی در جشنواره بیشتر استقبال می کنند، گفت: امسال جای خالی فیلم‌های کمدی در جشنواره بسیار حس می‌شود. با این حال از ۲۲ فیلمی که امسال در جشنواره حضور دارند نیز استقبال خوب و قابل قبولی شده است.
وی اظهار داشت: در زمان خرید از برخی از فیلم‌ها استقبال بیشتری شده و ما قابلیتی را روی سایت فراهم کردیم که مردم بتوانند رصد کنند که چه سانس‌هایی تکمیل ظرفیت شده و در چه سانس‌هایی هنوز قابلیت خرید بلیت وجود دارد. ما این موارد را لحظه به لحظه روی سایت اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
مدیر اجرایی «سینماتیکت» اظهار کرد: طبق آخرین گزارش‌ها ظرفیت سه فیلم کاملا تکمیل شده، اما چند فیلم دیگر هستند که بیش از ۸۰ درصد تکمیل ظرفیت شده‌اند. حدود ۵۰ درصد از فیلم‌ها هستند که ظرفیت کافی دارند و هنوز هم اگر کسی به سایت مراجعه کند می‌تواند در سینماهای مختلف بلیت تهیه کند.
وی در پایان با بیان این که قیمت بلیت جشنواره فیلم فجر امسال افزایش پیدا نکرده است، گفت: بلیت‌های جشنواره با همان قیمت ۳۰ هزار تومان به فروش رسیده است. همین که افزایشی نبوده بسیار خوب است و فکر می‌کنم این اتفاق در طول این سال‌ها بی‌سابقه است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.