پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
21:33 | | فجر 40

چهلمین جشنواره فیلم فجر در استان یزد برگزار می‌شود

چهلمین جشنواره فیلم فجر در استان یزد برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر در استان خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، مجید جوادیان‌زاده گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، فیلم‌های ششمین جشنواره استانی و چهلمین جشنواره کشوری فیلم فجر امسال از پانزدهم لغایت ۲۲ بهمن ماه در سالن‌های سینما تک و جام جم یزد اکران می‌شوند.
او با بیان اینکه رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در دستور کار است، گفت: علیرغم واکسیناسیون عمومی و کاهش مبتلایان به ویروس کرونا اما جشنواره بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا و دستورالعمل‌های سازمان سینمایی کشور برگزار خواهد شد.
وی افزود: جدول زمان اکران فیلم‌ها و نحوه تهیه بلیت متعاقباً اعلام خواهد شد.
جوادیان زاده در پایان تاکید کرد با توجه به سنوات گذشته پیش بینی های ما این است که از فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر استقبال خواهد شد لذا تمیهدات لازم برای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی اتخاذ شده است.
بنابراین گزارش علاقمندان می‌توانند با مراجعه به یکی از سامانه‌های بلیت‌فروشی «ایران‌تیک»، «سینماتیکت» و «گیشه هفت» برای تهیه بلیت فیلم‌های جشنواره اقدام کنند.
بلیت‌ فروشی چهلمین جشنواره فیلم فجر برای مخاطبان مردمی در سراسر کشور تا ۲۲ بهمن‌ماه در سامانه‌های آنلاین فروش بلیت مشروط به تکمیل نبودن ظرفیت سالن‌های سینما ادامه خواهد داشت.
گفتنی است هر فرد با یک شماره تلفن همراه می‌تواند از هر ۲۲ فیلم بخش مسابقه سینمای ایران، تا سقف ۲ بلیت تهیه نماید.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.