جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
20:56 | | فجر 40

اکران فیلم‌های چهلمین دوره از جشنواره فجر در خراسان جنوبی

اکران فیلم‌های چهلمین دوره از جشنواره فجر در خراسان جنوبی

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اکران فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم‌ فجر، سید علی زمزم گفت: خراسان جنوبی برای هشتمین دوره متوالی، میزبان جشنواره فیلم فجر است که از ۱۵ الی ۲۲ بهمن ماه برگزار خواهد شد. فیلم‌های جشنواره در دو سینمای مرکز استان (سینما بهمن و سینما فردوسی) با بهترین کیفیت پخش صدا و تصویر، اکران خواهند شد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: باتوجه به گسترش واکسیناسیون در سطح استان انتظار می‌رود امسال نیز شاهد حضور چشمگیر علاقه‌مندان به فیلم‌های جشنواره باشیم.

زمزم با تاکید بر اجرا شدن تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در اجرای این جشنواره، بیان کرد: خوشبختانه شیوع ویروس کرونا کمتر شده و همین موضوع باعث شده تا هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه با اشتیاق بیشتری به خلق اثر بپردازند و انتظار می رود عموم مردم نیز با همین نشاط و اشتیاق به استقبال فیلم های هفتمین جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی بیایند.

او گفت: بنا بر اعلام دبیرخانه جشنواره، بلیط فروشی امسال نیز همانند سال گذشته اینترنتی خواهد بود و علاقه‌‌مندان برای تهیه بلیط فیلم‌های مورد علاقه خود می توانند به مرجع اینترنتی مخصوص به جشنواره که به زودی اعلام خواهد شد، مراجعه کنند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.