جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
17:30 | | فجر 40

نشست شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر در استان البرز برگزار شد

نشست شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم فجر در استان البرز برگزار شد

معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در البرز به نمایش در می‌آید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره با حضور محمود دهقان هراتی، معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، رئیس گروه سینمایی و معاون سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج، رؤسای انجمن‌های سینمایی، مدیران سینماها و برخی از اهالی رسانه، برگزار و در آن درباره نحوه برگزاری جشنواره در استان، برگزاری و اختصاص سالن‌های نمایش ویژه خانواده معظم شهدا، برگزاری برنامه‌های جنبی صحبت‌هایی مطرح شد.
در این نشست محمود دهقان هراتی، معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، با اشاره به تدارک برنامه‌های در نظر گرفته شده برای ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در این استان، گفت: برگزاری جشنواره فیلم فجر و نمایش فیلم‌های منتخب جشنواره که به صورت همزمان با تهران در سالن‌های نمایش فیلم‌ استان البرز پخش می‌شود، از شاخص‌ترین این برنامه‌ها به شمار می‌آید.
معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در ادامه این نشست خاطر نشان کرد: برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان البرز ، فرصت بسیار مغتنمی برای علاقه‌مندان به هنر هفتم و همچنین سینماگران و فعالان سینمایی استان است که در کنار این رویداد به معرفی ظرفیت‌های سینمایی و تولید فیلم در استان البرز بپردازند.
دهقان هراتی با تاکید بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی کرونا و نظارت دقیق اداره کل ارشاد البرز بر این امر گفت: مکان‌ اکران فیلم‌های جشنواره فجر در استان البرز ، تعداد فیلم‌ها و زمان‌های اکران پس از قطعی شدن هماهنگی‌ها  اعلام خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.