سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
16:57 | | فجر 40

تلویزیون بال کمکی جشنواره فیلم فجر

تلویزیون بال کمکی جشنواره فیلم فجر

سومین روز جشنواره فیلم فجر با تمام حواشی و تب‌وتاب‌های اهالی رسانه برای یک سال آینده سینمای ایران گذشت و در این میان تلویزیون است که یک نیمه از شب سینماییش مانده و قرار است زبان جشنواره و فیلمسازانش باشد. برنامه‌های رسانه‌ ملی در تمام شبکه‌های سیما در تلاش برای پوشش این جشنواره هستند.
به گزارش مرکز روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، روز سوم جشنواره فیلم فجر در خانه جشنواره (برج میلاد تهران) با نمایش فیلم‌های «برف آخر» به کارگردانی «امیرحسین عسگری» و«لایه‌های دروغ» به کارگردانی «رامین سهراب» به کار خود پایان داد و برنامه‌های تلویزیونی در پوشش این فیلم‌ها موثر عمل کردند.
برنامه «سینمایش» که هرشب ساعت ۲۱:۴۵ روی آنتن شبکه نمایش می‌‌رود، این قسمتش را به‌پاس یک عمر بازی در سینمای ایران به مرحوم «جمشید مشایخی» تقدیم کرد و مانند شب‌های گذشته «محمدصادق لواسانی» مروری بر اخبار جشنواره داشت و «اشکان نجاتی» و «مهران نعمت‌الهی» کارگردانان مستند «مشق شب» درباره مستندشان صحبت کردند و در بخش فیلم‌های روز «محمد صابری» درباره فیلم‌های نمایش داده شده در خانه جشنواره صحبت کرد.
برنامه «سینما آی‌فیلم» نیز با آیتم‌های مختلف مخاطبان این شبکه را از اخبار خانه جشنواره مطلع می‌سازد و در بخش‌هایی نظرات اهالی رسانه را درباره دو فیلم نمایش داده شده در خانه جشنواره به گوش مخاطبان می‌رساند.
برنامه «سینما ملت» از شبکه چهار سیما نیز میزبان «حسین نمازی» کارگردان «شادروان» بود و درباره این فیلم صحبت کرد.«میثم مهدیار» جامعه‌شناس نیز با حضور در این برنامه که ساعت ۲۳ به‌صورت زنده روی آنتن می‌رود، درباره وضعیت اجتماعی فیلم‌های جشنواره صحبت کرد.
رادیو اقتصاد نیز هروز با ویژه برنامه‌ای زنده مخاطبان رادیو را از اخبار خانه جشنواره مطلع می‌سازد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.