جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
10:28 | | فجر 40

روزنوشت ۳ | یک صورت بین‌المللی

روزنوشت ۳ | یک صورت بین‌المللی

 

به سومین روز جشنواره با حضور بازیگر فنلاندی فیلم «لایه‌های دروغ» تصویر متفاوتی داشت.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر؛ بر خلاف روز دوم که هوا مه‌آلود و برفی بود، روز سوم جشنواره در انبوه دود و سرب، در تهران خاکستری ادامه پیدا کرد.
مقابل ورودی خانه جشنواره عکاسان به صف بودند و در برابر آنها در ایوانی که نور خورشید را بازتاب می‌داد، امین حیایی بازیگر فیلم «برف آخر» ایستاده بود و صدای شاترها به صدا در آمده بود. حضور لادن مستوفی دیگر بازیگر این فیلم هم سوژه‌ی خوبی برای عکاسان و تصویربرداران بود.
اما یکی از فیلم‌هایی که قبل از اکران پیدا بود که فضای جشنواره را تحت الشعاع قرار می‌دهد، فیلم «لایه‌های دروغ» ساخته رامین سهراب بود. فیلمی که محصول مشترک ایران و فنلاند بود. فیلمی در ژانر اکشن که جای خالیش در سینمای ایران احساس می‌شد.
بعد از این فیلم، صحبت‌های متفاوتی درباره شکل این فیلم در میان اهالی رسانه مطرح بود. اما حضور بازیگر زن فنلاندی فیلم «لایه‌های دروغ» در فتوکال و نشست خبری فضای جشنواره را متفاوت کرد.
محمد هاشمی مدیر روابط‌عمومی وزارت بهداشت هم امروز یکی از افرادی بود که در خانه جشنواره حضور پیدا کرد و درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی از نزدیک با عوامل جشنواره و ناظران وزارت بهداشت به صحبت نشست.
سینماهای مردمی هم امروز مثل روزهای گذشته با استقبال مردمی مواجه بود و بسیاری از مخاطبان درباره فیلم‌ها به گپ و گفت می‌نشتند.
صف سینماها هم مثل هر روز پر شور بود و تماشاگران با اشتیاق برای تماشای فیلم‌ها قدم به سینماهای مردمی می‌گذاشتند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.