پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱
23:03 | | فجر 40

«سینمایش» در ۱۱ قسمت جشنواره فیلم فجر را روایت می‌کند

«سینمایش» در ۱۱ قسمت جشنواره فیلم فجر را روایت می‌کند

 «مسعودنجفی» تهیه‌کننده و کارگردان عنوان کرد: برنامه «سینمایش» در ۱۱ قسمت با هدف پوشش جشنواره چهلم که به عنوان نقطه عطف سینمای ایران یاد می‌شود شکل گرفته است و قرار است در این مدت جشنواره فیلم فجر را روایت کنیم. برنامه «سینماش» سال‌های گذشته به مدت  20 دقیقه روی آنتن بود که امسال باتوجه به اینکه جشنواره چهلم ویژه‌تر پرداخت می‌شد، زمان این برنامه ۹۰ دقیقه شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم ، «مسعود نجفی» تهیه‌کننده و کارگردان  برنامه «سینمایش» که در ایام جشنواره فیلم فجر از شبکه نمایش پخش می‌شود، گفت: این برنامه در ایام جشنواره فیلم فجر هرشب ساعت۲۱:۴۵ با اجرای«حمید ترابیان» روی آنتن شبکه نمایش می‌رود.
او ادامه داد: این برنامه در ۱۱ قسمت با هدف پوشش جشنواره چهلم که به عنوان نقطه عطف سینمای ایران یاد می‌شود شکل گرفته است، برنامه «سینماش» سال‌های گذشته به مدت  20 دقیقه روی آنتن بود که امسال باتوجه به اینکه جشنواره چهلم ویژه‌تر پرداخت می‌شد، زمان این برنامه ۹۰ دقیقه شد، «سینمایش» تنها برنامه تلویزیونی است که در ایام جشنواره فیلم فجر پخش می‌شود و تکرار دارد.
نجفی با اشاره به اینکه هرقسمت برنامه به یکی از بزرگان سینما تقدیم می‌شود،توضیح داد: برنامه «سینمایش» در چند بخش مرور اخبار جشنواره با اجرای«محمدصادق لواسانی»، بخش گفتگوی روز که درباره فیلم‌های روز جشنواره و اتفاقات خانه جشنواره صحبت می‌شود، دربخش مرور فیلم‌های روز «مهرزاد دانش» فیلم‌های روز را مرور می‌‌کند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.