یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
19:07 | | فجر 40

فجر استانی| اکران فیلم سینمایی «بیرو» در خرم آباد

فجر استانی| اکران فیلم سینمایی «بیرو» در خرم آباد

فیلم سینمایی «بیرو» در چهلمین جشنواره فیلم فجر در استان لرستان اکران می‌شود.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی جشنواره فیلم فجر، فهرست فیلم‌های قابل اکران جشنواره فیلم فجر در لرستان از سوی دبیرخانه این رویداد سینمایی اعلام شد.

بر این اساس، فیلم سینمایی «بیرو» که به داستان زندگی علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان لرستانی تیم ملی ایران می‌پردازد، دوشنبه ۱۸ بهمن ماه در سینما استقلال خرم‌آباد اکران خواهد شد.

طبق فهرست اعلام شده از سوی این دبیرخانه، ۱۶ فیلم از بخش سودای سیمرغ از پانزدهم تا ۲۲ بهمن‌ماه به مدت یک هفته در لرستان به روی پرده خواهد رفت.

علاوه بر «بیرو» به کارگردانی مرتضی‌علی عباس میرزایی، فیلم‌های سینمایی «خائن‌کشی»، «درب»، «ملاقات خصوصی»، «ماهان»، «مرد بازنده»، «هناس»، «بدون قرار قبلی»، «شب طلایی»، «موقعیت مهدی»، «شادروان»، «برف آخر»، «شهرک»، «علف‌زار»، «دسته دختران» و «ضد» نیز برای علاقه‌مندان لرستانی سینما اکران می‌شود.

فیلم‌های این دوره در دو سانس و از ساعت ۱۸ تا ۲۰ و ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰ در دو سالن یک و دو سینما استقلال این استان اکران می‌شوند و فروش بلیت نیز به صورت اینترنتی و از طریق سایت اختصاصی جشنواره خواهد بود.

جدول اکران فیلم‌های جشنواره، تا ظهر چهارشنبه ۱۳ بهمن از طریق پرتال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، سایت سینما استقلال و تبلیغات میدانی سطح شهر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.