پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
11:03 | | فجر 40

روزنوشت ۴ | روز آقای استاد

روزنوشت ۴ | روز آقای استاد

چهارمین روز جشنواره برای اهالی رسانه با حضور علی نصیریان رنگ و بوی دیگری داشت.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی جشنواره فیلم فجر، چهارمین روز جشنواره فیلم فجر با سختگیری بیشتری از سوی برگزارکنندگان خانه جشنواره شاهد نظم و انضباط بیشتری بود. پیرامون جایگاه فتوکال جشنواره با نرده‌هایی بسته شده بود تا عکاسان هنگام عکاسی با نظم و آرامش بیشتری بتوانند تصویر میهمانان و صاحبان آثار را ثبت کنند.
بسیاری از اهالی رسانه در فرصت‌های خالی که میان اکران‌ها و نشست‌ها پیش می‌آمد برای تزریق واکسن به محل اسکان پزشکان و پرستاران وزارت بهداشت می‌رفتند و دُز سوم واکسن خود را دریافت می‌کردند.
حضور محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی در خانه جشنواره هم بسیاری از اهالی رسانه را به تکاپو انداخت. او با حضور در خانه جشنواره و پس از بازدید از روند برگزاری جشنواره در غرفه‌های مختلف رسانه‌ای و رادیویی حضور پیدا کرد و با اهالی رسانه به گفتگو پرداخت.
اما یکی از اتفاق‌های مهم جشنواره در روز چهارم حضور علی نصیریان در خانه جشنواره و اکران فیلم «گاو» در بخش گنجینه سینمای ایران بود.
مثل دیگر روزها عوامل فیلم‌های روز و بسیاری از بازیگران و هنرمندان هم در سالن‌های متعدد حضور داشتند و درباره آثارشان به گپ و گفت می‌نشستند.
اهالی رسانه چهارمین روز جشنواره را در حالی ترک کردند که برای روز دیگر و تماشای دو فیلم دیگر آماده شوند؛ روزی که در آن دوباره چهره‌های مختلفی حضور پیدا می‌کنند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.