پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
23:40 | | فجر 40

سکانس ۵ | فلاش‌بک به یک سوگواری

سکانس ۵ | فلاش‌بک به یک سوگواری

پانزدهم بهمن ماه سال ۱۳۹۹ علی انصاریان برای همیشه چشم از جهان فروبست و با آخرین تصویرش بر پرده نقره‌ای در سی‌و‌نهمین جشنواره فیلم فجر ظاهر شد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر؛ سال گذشته و چندی قبل از آغاز جشنواره فجر سی‌و‌نهم علی انصاریان با جشنواره گفتگو کرد و در صحبت‌هایش از مسیر تازه‌ای گفت که برای حرفه بازیگری‌اش در نظر گرفته است.
انصاریان از علاقه‌اش به مطالعه گفت، از رویاهای کودکی‌اش و علاقه بسیاری که به فیلم‌های اکشن داشته است. او از مقایسه میان مستطیل سبز و پرده نقره‌ای گفت و از تلاشی که برای حضور در این دو فضا کرده است. از جنگیدن برای بودن در زمین فوتبال تا تلاش برای بهتر ظاهر‌شدن در برابر دوربین.
علی انصاریان با فیلم «رمانتیسم عماد و طوبا» ساخته کاوه صباغ‌زاده در جشنواره سی‌و‌نهم حضور داشت اما چندی قبل از آغاز جشنواره به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد. زمانی که در نخستین روز جشنواره فیلمش برای اهالی رسانه اکران شد همه دست به دعا بردند که علی انصاریان با سلامت کامل به روزگار عادی زندگی برگردد و مسیر حرفه‌اش را پیش بگیرد.
مصاحبه علی انصاریان در همان روزهای اول انتشارش نزدیک به ۱۵ هزار بازدید داشت و علی انصاریان در صحبت‌هایش به شوخی این موضوع را بهانه‌ای می‌دانست تا سیمرغ بلورین بازیگری را هم دریافت کند.
اما ناگاه اجل از در رسید و علی انصاریان در میان بهت و حیرت رخ در نقاب خاک کشید. جشنواره فیلم فجر هم در همان روزها رخت عزا بر تن کرد و اهالی رسانه در سوگ علی انصاریان و به یاد او شمع روشن کردند.
حالا و امروز دقیقاً یکسال از آن واقعه گذشته است.  یاد و نام علی انصاریان این فوتبالیست و بازیگر فقید همچنان در دل مردم ایران گرامی است. چهلمین جشنواره فیلم فجر یاد و نام این هنرمند فقید را گرامی می‌دارد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.