پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
23:41 | | فجر 40

فجر استانی| آغاز به کار جشنواره فیلم فجر در لرستان

فجر استانی| آغاز به کار جشنواره فیلم فجر در لرستان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: آنچه در این دوره از جشنواره فیلم فجر، لرستان را از سایر استان‌های کشور متمایز می‌کند، میزبانی از این رویداد مهم هنری کشور در قالب هفتمین جشنواره فیلم فجر لرستان در دو شهرستان، برای نخستین بار در کشور است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، آیین افتتاحیه و رونمایی از پوستر چهلمین جشنواره فیلم فجر و هفتمین جشنواره فیلم فجر لرستان عصر جمعه پانزدهم بهمن ماه با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونین، مدیران فرهنگی استان و جمعی از هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه در سینما استقلال خرم آباد برگزار شد.
احمد حسین‌فتایی در ابتدای این مراسم، ضمن تبریک ایام سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: مهم‌ترین ویژگی این جشنواره که لرستان را با تمام کمبودهای موجود در زمینه زیرساخت‌های تخصصی، از سایر استان‌های کشور متمایز می‌کند میزبانی از مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور در دو شهرستان است که باید از عنایات مقام عالی وزارت، معاون وزیر و ریاست سازمان سینمایی کشور، نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی و استاندار لرستان تجلیل کنیم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود: این جشنواره دستاوردهای مهمی برای استان دارد و با توجه به ظرفیت‌های ویژه لرستان در حوزه سینما که آخرین آن حضور موفق فیلم کوتاه «سکوت آوا» در رویدادهای بزرگ بین‌المللی است، می‌تواند به تبادل افکار و اندیشه‌های سینماگران استان با هنرمندان مطرح کشوری منجر شود.
وی سپس با تاکید بر اینکه تلاش می کنیم وقفه‌ای در میزبانی لرستان از جشنواره‌های فجر کشوری در آینده صورت نپذیرد تصریح کرد: تا پایان سال همچنین شاهد میزبانی استان از سه جشنواره کشوری موسیقی، تئاتر و مد و لباس فجر خواهیم بود.
فتایی در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان ساخت: انشاالله طی دو هفته آینده شاهد برگزاری اختتامیه دو جشنواره مهم کالاها و محصولات فرهنگی و مطبوعات، پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های استان خواهیم بود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.