دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
18:23 | | فجر 40

فجر استانی| آغاز جشنواره فیلم فجر در ایلام

فجر استانی| آغاز جشنواره فیلم فجر در ایلام

فیلم‌های سینمایی «مرد بازنده» اثر محمدحسین مهدویان و «دِرب» اثر هادی محقق دو فیلمی هستند اکران شدند. 
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، با توجه به استقبال سنوات گذشته از جشنواره فیلم در ایلام پیش‌بینی می‌شود که از فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر نیز استقبال خوبی خواهد شد. بر این اساس تمیهدات لازم برای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی اتخاذ شده است و علیرغم واکسیناسیون عمومی؛ جشنواره بر اساس دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا و دستورالعمل‌های سازمان سینمایی کشور برگزار خواهد شد. 
بنابراین گزارش، علاقمندان می‌توانند با مراجعه به یکی از سامانه‌های بلیت‌فروشی «ایران‌تیک»، «سینماتیکت» و «گیشه هفت» برای تهیه بلیت فیلم‌های جشنواره اقدام کنند. 
امسال در جدول اکران فیلم‌های جشنواره، هم آثار کارگردانان با سابقه و نام آشنایی چون مسعود کیمیایی، محمدحسین مهدویان و بهروز شعیبی را به تماشا خواهیم نشست.
امیدواریم مخاطبان فهیم و سینمادوست ایلامی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و نظم در سالن نمایش فیلم با سینماداران و همکاران ما درستاد اجرایی جشنواره، همکاری کنند تا جشنواره در پیک ششم کرونا به سلامت برگزارشود.
چهلمین جشنواره فیلم فجر در ایلام از ۱۵ تا ۲۲ بهمن ماه با اکران ۱۶ فیلم در سانس های ۱۷، ۱۹:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن سینما فرهنگ ایلام برگزار می شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.