یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
22:07 | | فجر 40

فجر استانی| جشنواره فیلم فجر ایلام افتتاح شد

فجر استانی| جشنواره فیلم فجر ایلام افتتاح شد

بنا به اعلام مدیر کل فرهنگ ‌و ارشاد اسلامی ایلام علاوه بر مرکز استان، امکان اکران فیلم‌ها در آبدانان و دره شهر فراهم شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، در آستاته اکران آثار چهلمین جشنواره عیلم فجر در ایلام عمران خودآموز ضمن خوش آمدگویی به تماشاگران حاضر در سالن اظهار کرد: چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر امسال همزمان با سراسر کشور از تاریخ ۱۵ تا ۲۲ بهمن ماه در سالن سینما فرهنگ ایلام، سینما سراب آبدانان و سینمای سیار دره شهر برگزار می‌شود و فروش اینترنتی بلیت از طریق سامانه سمفا و سایت سینما تیکت امکان‌پذیر است.
وی با بیان اینکه به دلیل شرایط کرونایی از ۷۰ درصد ظرفیت سالن‌های سینما برای پذیرش مردم استفاده می‌شود، یادآور شد: با هماهنگی‌های انجام شده با سازمان سینمایی کشور، ۱۶ فیلم از بخش سودای سیمرغ در این دوره از جشنواره در استان اکران می‌شوند.
خودآموز افزود: به دلیل شیوع کرونا و نیمه تعطیل بودن مدارس امسال هم همچون پارسال بخش سیمرغ و پروانه‌ها که مخصوص مدارس و کودکان و نوجوانان بود، برگزار نمی‌شود.
به گفته وی، جشنواره فیلم فجر صرفا یک جشنواره سینمایی نیست بلکه رویدادی فرهنگی است و باید با نگاهی عدالت محور اثرات و دستاوردهای آن شامل کل جامعه شود.
چهلمین جشنواره فیلم فجر به دبیری مسعود نقاش‌زاده از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برگزار می‌شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.