چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
23:54 | | فجر 40

فجر استانی| نمایش فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم‌ فجر در چهارمحال‌وبختیاری آغاز شد

فجر استانی| نمایش فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم‌ فجر در چهارمحال‌وبختیاری آغاز شد

ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از آغاز اکران فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر شامگاه روز جمعه (۱۵ بهمن ۱۴۰۰) با حضور شماری از مسئولان و هنرمندان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در شهرکرد خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی  روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، اکران فیلم‌های این دوره از جشنواره فیلم‌ فجر در سه سینمای شهرکرد مرکز استان چهارمحال‌وبختیاری شامل پردیس سینمایی بهمن و سینما غدیر و سینما اندشه فرهنگسرای ارشاد شهرکرد انجام می‌شود.
در این دوره از جشنواره ۱۶ فیلم به مدت هشت روز نمایش داده می‌شود.
براساس برنامه‌ اکران‌های اعلام شده جمعه دو فیلم به عنوان فیلم افتتاحیه در این سینماها اکران شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از اکران ۱۶ فیلم چهلمین جشنواره فیلم فجر در سه مجموعه پردیس سینمایی بهمن و سینما غدیر و سینما اندیشه ی فرهنگسرای ارشاد شهرکرد خبر داد.
همه روزه برای اکران فیلم‌ها دو سانس ۱۸ و۲۰ و ۳۰ برای پردیس سینمایی بهمن و سینما غدیر و سینما اندشه ی فرهنگسرای ارشاد شهرکرد پیش‌بینی شده است.
اسامی فیلم‌ها، نحوه خرید بلیت و ظرفیت پذیرش تماشاگران بر اساس دستورالعمل‌های ستاد کرونای استان در سایت جشنواره وجود دارد.
شریفی گفت: فیلم‌های سینمایی «شب طلایی» از یوسف حاتمی‌کیا، «هناس» از حسین دارابی، «شادوران» از حسین نمازی، «شهرک» از علی حضرتی و بیرو از مرتضی‌علی عباس‌میرزایی، در جشنواره فیلم فجر حضور دارند.
همچنین فیلم‌های «لایه‌های دروغ» از رامین سهرابی، «بی‌رویا» از آرین وزیر دفتری، «خائن‌کشی» از مسعود کیمیایی، «علفزار» از کاظم دانشی، «ملاقات خصوصی» از امید شمس، «درب» از سیدهادی محقق، «مرد بازنده» از محمدحسین مهدویان، «بی‌مادر» از سیدمرتضی فاطمی و «بدون قرار قبلی» از بهروز شعیبی دیگر فیلم‌های چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هستند که ۱۵ تا ۲۲بهمن در سینما‌های شهرکرد به نمایش درمی‌آیند.
فروش اینترنتی بلیت از طریق سامانه سمفا و با همکاری سایت‌­های فروش اینترنتی
www.irantic.com ، www.cinematicket.org ،  www.gisheh7.ir بوده و حذف گیشه فیزیکی فروش بلیت کاغذی صورت گرفته است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.