جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
18:31 | | فجر 40

فجر استانی| استقبال قمی‌ها از فیلم‌های جشنواره فجر

فجر استانی| استقبال قمی‌ها از فیلم‌های جشنواره فجر

شهروندان و هنرمندان قمی از برنامه‌های جشنواره فیلم فجر در دومین روز نمایش آن در سطح استان استقبال کردند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، فیلم «ملاقات خصوصی» از جمله فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در سینما تربیت قم اکران شد و مورد استقبال نسبی حاضرین در جشنواره فیلم فجر قرار گرفت.
در این فیلم، زوج شکیبا و ایزدیار یکی از کنجکاوی برانگیزترین انتخاب‌های بازیگری بود که هر دو بازیگر توانستند به خوبی نقش‌های خود را در این فیلم به کارگردانی امید شمس که یک کارگردان فیلم اولی است ایفا کنند.
همچنین برخی تماشاگران معتقد بودند «ملاقات‌ خصوصی» فیلم کاملی نیست و در لحظات زیادی از فیلمنامه و اجرا، ناپختگی و خام‌دستی فیلمساز به خوبی به چشم می‌آید اما فیلم لحظات تاثیرگذاری دارد که می‌تواند برای مخاطب همراه‌ کننده باشد. ایده حمل مواد به زندان و مشکلات زندانیان در ایران نیز با وجود اینکه ایده تازه و بکری نبود اما در طول داستان به خوبی به آن اشاره شد و وجهه اجتماعی فیلم را تا حد زیادی تقویت کرده است.
بر اساس اعلام دفتر سینمایی، سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، فیلم های «مرد بازنده» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «خائن کشی» به کارگردانی مسعود کیمیایی، «ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس، «بدونِ قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی، «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی، «ضد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر از جمله فیلم‌هایی است که در قم اکران خواهد شد.
همچنین «شب طلایی» به کارگردانی یوسف حاتمی‌کیا، «شادروان» به کارگردانی حسین نمازی، «هناس» به کارگردانی حسین دارابی، «بیرو» به کارگردانی مرتضی‌علی عباس میرزایی، «شهرک» به کارگردانی علی حضرتی، «برف آخر» به کارگردانی امیر حسین عسگری و «بی رؤیا» به کارگردانی آرین وزیردفتری، «لایه‌های دروغ» به کارگردانی رامین سهراب و «ماهان» به کارگردانی حمید شاه حاتمی از جمله شانزده فیلم حاضر در جشنواره فیلم فجر هستند که در قم به روی پرده می‌رود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.