چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
14:41 | | فجر 40

فجر استانی| استقبال پرشور مردم خراسان شمالی از فیلم های فجر چهلم

فجر استانی| استقبال پرشور مردم خراسان شمالی از فیلم های فجر چهلم

همزمان با هفتمین دوره میزبانی خراسان شمالی فیلم‌های «خائن‌کشی» و «لایه‌های دروغ» در میان استقبال پرشور مخاطبان در سینماهای گلشن و عمیق بجنورد اکران شد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، ابوالحسن حیدری، معاون امور هنری و سینمایی این اداره کل به استقبال پرشور علاقه‌مندان در نخستین روز از اکران فیلم‌های جشنواره فجر اشاره کرد و از این که امکان فروش بلیت برای تمام روزهای جشنواره  فراهم شده است، سخن گفت و افزود: «علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت‌های www.irantic.com، www.cinematicket.org وir. www.gisheh نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند.»
او با بیان این که فیلم‌های سینمایی«خائن‌کشی» به کارگردانی«مسعود کیمیایی» و «لایه‌های دروغ» به کارگردانی رامین سهراب در دو سانس ۱۸ و ۲۰:۳۰ سینمای گلشن و عمیق با استقبال خوب مخاطبان روبه‌رو شد، به اکران فیلم‌های «ماهان» به کارگردانی حمید شاه حاتمی، «ملاقات خصوصی» به کارگردانی «امید شمس» همزمان با دومین روز از جشنواره اشاره کرد.
حیدری ادامه داد: «در روز سوم نیز فیلم‌های «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و «مرد بازنده» به کارگردانی محمدحسین مهدویان اکران می‌شود.
او خاطرنشان کرد: «با توجه به شیوع کرونا، اکران فیلم‌ها با ۵۰ درصد ظرفیت و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی روی پرده می‌رود.»
این گزارش حاکی است، فیلم‌های «بیرو» به کارگردانی مرتضی علی‌عباس میرزایی، «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی، فیلم‌های سینمایی موقعیت مهدی به کارگردانی هادی حجازی‌فر، «شب طلایی» به کارگردانی یوسف حاتمی‌کیا هجدهم و نوزدهم روی پرده می‌رود.
 بر اساس این گزارش، همزمان با ششمین روز از اکران فیلم‌ها در خراسان شمالی فیلم‌های «برف آخر» به کارگردانی امیرحسین عسگری، «شادروان» به کارگردانی حسین نمازی و در هفتمین روز فیلم‌های «بی رویا» به کارگردانی آرین وزیردفتری و «شهرک» به کارگردانی علی حضرتی برای علاقه‌مندان اکران می‌شود.»
فیلم‌های «ضد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی نیز از دیگر فیلم‌های در نظر گرفته شده برای اکران در خراسان شمالی است.
گفتنی است، چهلمین جشنواره فیلم فجر در ۲ بخش فرهنگی و رقابتی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن به دبیری مسعود نقاش‌زاده در حال برگزاری است و خراسان شمالی برای هفتمین دوره پیاپی میزبان این رویداد هنری با اکران ۱۶ فیلم در سینماهای گلشن و عمیق است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.