یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
17:53 | | فجر 40

فجر استانی| دومین روز از اکران فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر بجنورد

فجر استانی| دومین روز از اکران فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر بجنورد

همزمان با دومین روز از اکران فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر در خراسان شمالی  فیلم های«ماهان» و «ملاقات خصوصی» همراه با استقبال خوب مردمی  روی پرده سینماهای گلشن و عمیق بجنورد اکران شدند.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، در دومین روز از اکران فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر ۲ فیلم «ماهان» به کارگردانی حمید شاه حاتمی، «ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس اکران شد که با استقبال خوب و پرشور مخاطبان رو به رو شد.
بر اساس این گزارش، فیلم‌های «هناس» به کارگردانی حسین دارابی و «مرد بازنده» به کارگردانی محمد حسین مهدویان، «بیرو» به کارگردانی مرتضی‌علی عباس میرزایی» و «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی در روز سوم و چهارم روی پرده می‌رود.
همچنین فیلم‌های سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی‌فر، «شب طلایی» به کارگردانی «یوسف حاتمی‌کیا» روز پنجم روی پرده نقره‌ای خواهد نشست.
لازم به ذکر است، با توجه به شیوع کرونا، فیلم‌ها با ۵۰ درصد ظرفیت و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اکران می‌شود که همزمان با ششمین روز از اکران فیلم‌ها در خراسان شمالی فیلم‌های «برف آخر» به کارگردانی امیرحسین عسگری، «شادروان» به کارگردانی حسین نمازی و در هفتمین روز فیلم‌های «بی‌رویا» به کارگردانی آرین وزیردفتری و «شهرک» به کارگردانی علی حضرتی برای علاقه‌مندان اکران خواهد شد.
فیلم‌های «ضد» به کارگردانی «امیرعباس ربیعی» و «دسته‌دختران» به کارگردانی منیر قیدی نیز از دیگر فیلم‌های در نظر گرفته شده برای اکران در خراسان شمالی است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.