چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
18:17 | | فجر 40

فجر استانی| فروش ۶ میلیون تومانی جشنواره فیلم فجر در لرستان طی دو شب

فجر استانی| فروش ۶ میلیون تومانی جشنواره فیلم فجر در لرستان طی دو شب

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از فروش شصت میلیون ریالی هفتمین جشنواره فیلم فجر در لرستان، طی دو شب نخست خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، احمد حسین فتایی با اشاره به استقبال کم‌سابقه لرستانی‌ها از فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر، گفت: در طی دو شب نخست جشنواره و علی رغم شرایط سخت کرونایی، نزدیک به ششصد علاقه‌مند از چهار فیلم «خائن‌کشی»، «دِرب»، «ملاقات خصوصی» و «ماهان» دیدن کرده‌اند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و اصول فاصله‌گذاری اجتماعی در جریان فروش بلیط و اکران فیلم‌های جشنواره، گفت: فیلم‌های این دوره در یک اتفاق کم‌سابقه کشوری، برای اولین بار در دو شهرستان خرم‌آباد و بروجرد و در سینماهای استقلال و فلسطین اکران می‌شوند و انتظار داریم با ادامه این روند، شاهد شکسته شدن رکورد فروش فیلم‌های جشنواره طی شش دوره قبل در استان باشیم.
وی همچنین با اشاره ظرفیت ۵۰ درصدی سالن‌های اکران و نظارت دقیق دست‌اندرکاران برگزاری جشنواره نسبت به استفاده مداوم از ماسک توسط حاضران، تصریح کرد: بلیت فروشی این جشنواره فقط از طریق سایت «گیشه هفت» صورت می‌پذیرد و هیچ گونه فروش بلیتی در گیشه سینماها نخواهیم داشت.
فتایی اضافه کرد: تمامی بلیت‌های فیلم سینمایی «بیرو» که به داستان زندگی علیرضا بیرانوند، دروازبان لرستانی تیم ملی فوتبال ایران و گلر اسبق تیم فوتبال پرسپولیس می‌پردازد، برای سینمای استقلال خرم‌آباد پیش خرید شده و هم‌استانی‌های عزیز در بروجرد نیز از این اثر سینمایی استقبال خوبی داشته‌اند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در پایان خاطر نشان ساخت: هماهنگی‌های لازم در راستای برگزاری جشنواره موسیقی فجر در استان نیز صورت پذیرفته و انشالله در اوایل اسفند ماه شاهد برگزاری این رویداد به میزبانی خرم‌آباد خواهیم بود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.