جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
14:19 | | فجر 40

فجر استانی| نشست خبری فیلم «۲۸۸۸» به میزبانی هنرشهر آفتاب شیراز برگزار شد

فجر استانی| نشست خبری فیلم «۲۸۸۸» به میزبانی هنرشهر آفتاب شیراز برگزار شد

نشست خبری فیلم «2888» با حضور عوامل این فیلم و خبرنگاران در سالن مجتمع خلیج فارس شیراز برگزار شد. 
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی فیلم فجر،  بیست‌ویکمین جشنواره فیلم فجر استان فارس با نمایش فیلم «2888» درباره زندگی بیژن عاصم، قهرمان و رزمنده دلاور شیرازی در دوران دفاع مقدس گشایش یافت. در این جشنواره، ۱۶ عنوان فیلم از بخش سودای سیمرغ چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به نمایش درمی‌آیند.
در نخستین روز از برگزاری این جشنواره، ‌اهالی رسانه و هنرمندان مدعو به تماشای فیلم «2888» به کارگردانی کیوان علی‌محمدی و علی‌اکبر حیدری نشستند و آیین افتتاح جشنواره فیلم فجر فارس با نمایش و تقدیر از عوامل این فیلم سینمایی برگزار شد.
هادی حجازی‌فر، حامد کمیلی، کامبیز دیرباز، امین حیایی، سام درخشانی، کوروش تهامی، احمد مهران‌فر، رضا یزدانی، کامران تفتی، سعید چنگیزیان، رامین ناصرنصیر، کاظم سیاحی، میلاد رحیمی، رضا آفتابی و هومن علایی بازیگران این فیلم هستند.
 این فیلم که با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری شیراز ساخته شده است، روایتی از قهرمان دفاع‌مقدس است که شهروندان شیرازی از او شناختی ندارند.
در نشست خبری عوامل فیلم ۲۸۸۸ که تا حوالی بامداد جمعه به طول انجامید تاکید شد این فیلم قهرمانی از شیراز را به جامعه معرفی می‌کند که شهروندان شیرازی از او شناختی ندارند. 
این نشست با حضور عوامل این فیلم و خبرنگاران در سالن مجموعه سینمایی هنرشهر آفتاب در مجتمع خلیج فارس شیراز برگزار شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.