شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
10:18 | | فجر 40

مدیر بخش فیلم‌های فراگیر جشنواره عنوان کرد: جزئیات اکران فیلم‌های جشنواره۴۰ در بخش فراگیر

مدیر بخش فیلم‌های فراگیر جشنواره عنوان کرد:  جزئیات اکران فیلم‌های جشنواره۴۰ در بخش فراگیر

«مارال دوستی» با بیان نکاتی درباره اکران فیلم‌‌های مناسب‌سازی شده برای بخش فراگیر (ناشنوا، افراد دارای معلولیت‌ و نابینایان) حاضر در جشنواره فیلم فجر به تشریح جزییات این بخش از جشنواره چهلم پرداخت.
مدیر اکران‌های فراگیر  فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر در گفت‌وگو با مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی جشنواره فیلم فجر، درباره چگونگی برگزاری این بخش از جشنواره گفت: «این بخش که از دوشنبه ۱۸ بهمن تا جمعه ۲۲ بهمن ادامه خواهد داشت، برای سه گروه یعنی ناشنوایان، نابینایان و افراد دارای معلولیت آماده شده است. انتخاب فیلم درست، مناسب‌سازی فیلم‌ و مناسب‌سازی سینما از اولین اقدام‌های مربوط به این بخش است. برای هر گروه دو فیلم آماده‌ نمایش بوده و اگر استقبال ادامه پیدا کند،‌ افزایش به تعداد سانس یا فیلم‌پیش‌بینی شده است.»
او افزود: «پردیس سینمایی مگامال از هر نظر انتخاب مناسبی برای برگزاری است. مدیرعامل پردیس مگامال با شرایط مخاطبان آگاهی دارد و از تجربه‌ همکاری در این اکران‌ها برخوردار است و البته این پردیس به‌‌دلیل نزدیکی مترو و همین‌طور داشتن یک در ورودی از مترو به سینما یکی از مناسب‌ترین سینماهای حال حاضر، برای اکران فراگیر است. با کمک و حمایت معاونت فرهنگی اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو، این در ورودی که سال‌هاست بسته شده برای استفاده مهمانان این بخش فراگیر گشوده خواهد شد تا رفت‌و‌آمد آسان‌تری را تجربه کنند.»
دوستی در ادامه بیان کرد: «هزینه‌ بلیت در نظر گرفته شده برای این بخش کمتر از نصف یعنی ۱۰/۰۰۰ تومان است. جشنواره چهلم در نهایت درک و همکاری، ترجیح می‌دهد شرایط مناسبی را برای استقبال هر چه بیشتر مخاطبان فراهم کند.»

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.