چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
23:29 | | فجر 40

روزنوشت | تصویر یک عُمر مبارزه

روزنوشت | تصویر یک عُمر مبارزه

دهمین روز جشنواره فیلم فجر با اکران دو فیلم در حال و هوای تاریخی گذشت.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی چهلمین جشنواره فیلم فجر؛ دهمین روز جشنواره فیلم فجر در خانه جشنواره برای اهالی رسانه با اکران دو فیلم «خائن‌کشی» و «ضد» گذشت. هردو فیلم روایت‌هایی از دو مقطع متفاوت تاریخ سیاسی ایران بودند.
داستان هر دو فیلم در حاشیه دو واقعه مهم تاریخی یعنی کودتای ۲۸ مرداد و سقوط دولت دکتر مصدق در سال ۱۳۳۲ و ماجرای انفجار حزب جمهوری و شهادت دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش در سال ۱۳۶۰ می‌گذرد.
حضور پر تعداد چهره‌های سینمایی متعدد در هر دو فیلم، مراسم فتوکال امروز را به یکی از شلوغ‌ترین مراسم‌ها تبدیل کرد. عکاسان و تصویربرداران در طول روز در راهروها و در طبقات مختلف مشغول مصاحبه با هنرمندان بودند.
حضور دکتر شاهین فرهت در نشست «سینما و موسیقی» هم امروز با استقبال مخاطبان همراه بود. نشستی که به یاد خسرو سینایی و یک عمر فعالیت هنری این هنرمند برگزار شده بود.
امروز مدافعان سلامت در برج میلاد از تعداد زیادی از حاضران تست کرونا گرفتند و واکسیناسیون در برج میلاد هم مانند دیگر روزهای جشنواره صورت می‌گرفت.
پس از این روز پرکار بسیاری از اهالی رسانه در تاریکی شب برج میلاد را ترک کردند تا خود را برای آخرین روز اکران‌ها در خانه جشنواره آماده کنند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.