جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
19:26 | | فجر 40

فجر استانی | استاندار استان مرکزی به تماشای فیلم «موقعیت مهدی» نشست

فجر استانی | استاندار استان مرکزی به تماشای فیلم «موقعیت مهدی» نشست

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم‌فجر، در پنجمین روز از اکران فیلم‌های چهلمین جشنواره فیلم فجر در استان مرکزی، فرزاد مخلص‌الائمه، استاندار مرکزی با حضور در سینما عصرجدید اراک به تماشای فیلم «موقعیت مهدی» نشست.
در پنجمین روز از اکران فیلم‌های چهلمین جشنواره کشوری و ششمین جشنواره استانی فیلم فجر استان مرکزی فیلم «شب طلایی» به کارگردانی یوسف حاتمی‌کیا و فیلم «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی‌فر اکران شد که مورد استقبال بسیار خوب علاقه‌مندان قرار گرفت.
شایان ذکر است علیرغم حضور تعداد زیادی از علاقه‌مندان به فیلم‌های اکران شده در پنجمین روز این جشنواره با توجه به شیوع ویروس کرونا (امیکرون) صرفاً کسانی که از طریق سامان بلیط تهیه کرده بودند توانستند با حضور در سالن ۱ و ۲ سینما عصر جدید اراک به تماشای این فیلم‌ها بنشینند.
عوامل اجرایی برگزاری چهلمین جشنواره کشوری و ششمین جشنواره استانی فیلم استانی فیلم فجر در استان مرکزی تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا همه موارد بهداشتی بر اساس دستورالعملهای ستاد ملی و استانی کرونا رعایت گردد که این مهم با همکاری علاقمندان به فیلم‌های سینمایی که در محل سینما عصر جدید اراک حضور داشتند محقق شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.