دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
20:10 | | فجر 40

فجر استانی| اضافه شدن ۱۵ اکران به جدول جشنواره فیلم‌فجر شیراز

فجر استانی| اضافه شدن ۱۵ اکران به جدول جشنواره فیلم‌فجر شیراز

از روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه با همکاری و مساعدت سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری شیراز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و ستاد برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر در شهر شیراز، ۱۵ اثر سینمایی به جدول اکران جشنواره یاد شده اضافه شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، فیلم‌های این جشنواره در چهار سالن به نمایش در می‌آید که این سالن‌ها عبارتند از دو سالن در مجموعه هنر شهر آفتاب، سالن سینما سعدی و سالن سینما گلستان است.
بر اساس این گزارش، فیلم‌ها اغلب در دو نوبت ۳۰/۱۸ و ۲۱  نمایش نمایش داده می‌شوند و احتمال نمایش برخی به صورت فوق‌العاده نیز وجود دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سامانه‌های www.irantic.com و gisheh7.ir و cinematicket.org مراجعه کرده و آثار سینمایی مورد علاقه خود را خریداری کنند.
همچنین در این میان می‌توان به فیلم‌هایی از جمله «موقعیت مهدی»، دو اکران «ملاقات خصوصی»، دو اکران «دسته دختران»، یک اکران «بی‌رؤیا»، دو اکران «برف آخر»، یک اکران «علف‌زار»، دو اکران «بدون قرار قبلی»، دو اکران «2888»، یک اکران «شادروان» و همچنین «خائن‌کشی»، یک اکران اشاره کرد که به نمایش آثار جشنواره اضافه شده‌اند و جدول زمان‌بندی اکران‌ها و تهیه بلیت نیز در سایت «ایران تیک» قابل مشاهده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.