جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
00:34 | | فجر 40

فجر استانی| اکران آثار جشنواره فیلم فجر در چهارمین روز در بجنورد

فجر استانی| اکران آثار جشنواره فیلم فجر در چهارمین روز در بجنورد

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، همزمان با  چهارمین روز از اکران فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر در خراسان شمالی فیلم‌های «بیرو» به کارگردانی «مرتضی‌علی عباس‌میرزایی» و «بدون قرار قبلی» به کارگردانی«بهروز شعیبی» روی پرده رفت.
بر اساس این گزارش، «بدون قرار قبلی» آخرین ساخته بهروز شعیبی به تهیه‌کنندگی محمود بابایی است که در بخش سودای سیمرغ چهلمین دوره از جشنواره فیلم فجر به رقابت با ۲۱ فیلم دیگر می‌پردازد. 
پگاه آهنگرانی، الهام کردا، مصطفی زمانی، و صابر ابر بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دهند و فیلمنامه آن توسط فرهاد توحیدی و مهدی تراب بیگی به رشته تحریر درآمده است.
همچنین «بیرو»، سومین فیلم سینمایی «مرتضی‌علی عباس‌میرزایی» به تهیه‌کنندگی مجید برزگر نیز زندگی علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران را از دوران کودکی تا ورود به فوتبال حرفه‌ای و عضویت در تیم ملی فوتبال ایران روایت  می کند.
فیلم های سینمایی«موقعیت مهدی» به کارگردانی «هادی حجازی فر»، «شب طلایی» به کارگردانی «یوسف حاتمی کیا»  در پنجمین روز از جشنواره چهلم در ۲ سئانس ۱۸ و ۲۰:۳۰  روی پرده می‌رود. 
 بر اساس این گزارش، همزمان با ششمین روز از اکران فیلم‌ها در خراسان شمالی  فیلم‌های «برف آخر» به کارگردانی امیرحسین عسگری، «شادروان» به کارگردانی «حسین نمازی» و در هفتمین روز فیلم‌های «بی‌رویا» به کارگردانی «آرین وزیردفتری» و «شهرک» به کارگردانی «علی حضرتی» برای علاقه‌مندان اکران می شود.

فیلم های «ضد» به کارگردانی «امیرعباس ربیعی» و «دسته دختران» به کارگردانی «منیر قیدی» نیز از دیگر فیلم های در نظر گرفته شده برای اکران در خراسان شمالی است.
گفتنی است، چهلمین جشنواره فیلم فجر در ۲ بخش فرهنگی و رقابتی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن به دبیری «مسعود نقاش‌زاده» در حال برگزاری است و خراسان شمالی برای هفتمین دوره پیاپی میزبان این رویداد هنری با  اکران ۱۶ فیلم  در سینماهای گلشن و عمیق است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.