یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
21:00 | | فجر 40

فجر استانی| تماشای «موقعیت مهدی» با چشمان گریان در اردبیل

فجر استانی| تماشای «موقعیت مهدی» با چشمان گریان در اردبیل

اردبیلی‌ها در روز پنجم هفتمین جشنواره فیلم فجر استانی اردبیل، با چشمانی گریان به تماشای فیلم «موقعیت مهدی» نشستند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، هفتمین جشنواره استانی فیلم فجر اردبیل که از ۱۵ تا ۲۲ بهمن‌ ماه در سینما قدس و انقلاب اردبیل با نمایش ۱۶ اثر برگزار می‌شود در روز پنجم جشنواره، به اکران فیلم «موقعیت مهدی» پرداخت.
«موقعیت مهدی» فیلمی که تا این لحظه در جدول آرای مردمی چهلمین جشنواره فیلم فجر در رتبه دوم است. اثری که اولین کار سینمایی هادی حجازی‌فر در مقام کارگردانی است و برشی از زندگی شهید مهدی باکری و برادرش حمید باکری را به تصویر می‌کشد.
«موقعیت مهدی» در روز پنجم جشنواره در سینما انقلاب اردبیل اکران شد که با استقبال و شور بی نظیر مردم شهیدپرور اردبیل روبرو شد و مردم شهیدپرور اردبیل با چشمانی گریان و با احساساتی فراموش نشدنی به تماشای این فیلم نشستند.
در این فیلم هادی حجازی‌فر کارگران باسابقه کشورمان سعی کرده تا زندگی مهدی باکری فرمانده لشگر ۳۱ عاشورا را به زیبایی به تصویر بکشد که در شش پرده این فیلم زندگی این شهید والامقام را پیش روی بینندگان مجسم می‌کند.
در حین اکران این فیلم در سینما انقلاب اردبیل، تماشاگران ضمن ادای احترام به شهید مهدی باکری با ابراز احساسات و با چشمانی گریان از این فیلم و سازندگان این فیلم قدردانی و تشکر کردند.
در این فیلم، از ظرفیت و پتانسیل هنرمندان اردبیلی همچون ژیلا شاهی و روح‌الله زمانی و یا از لالایی‌خوانی مادر مجید عصری و از خود وی در موسیقی این فیلم استفاده گردیده است.
تماشای فیلم‌های منتخب جشنواره فیلم فجر در حالی در سینما و انقلاب و قدس اردبیل در حال اکران است که
پیش از این، فیلم‌های «ملاقات خصوصی»، «خائن‌کشی» و مرد بازنده نیز با استقبال تماشاگران اردبیلی در اکران فیلم‌های فجر روبرو شده بود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.