پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
19:14 | | فجر 40

فجر استانی | روستای گمبوعه خوزستان میزبان سینما سیار چهلمین جشنواره فیلم فجر شد

فجر استانی | روستای گمبوعه خوزستان میزبان سینما سیار چهلمین جشنواره فیلم فجر شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حمیدیه گفت: همزمان با برگزاری جشنواره فیلم فجر در تهران و مراکز استان‌ها، یکی از فیلم های راه‌یافته به این جشنواره در روستای گمبوعه شهرستان حمیدیه برای عموم اکران شد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حمیدیه ضمن اعلام این خبر افزود: به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با شروع اکران‌های جشنواره فیلم فجر، سینما سیار انجمن سینمای جوانان خوزستان در روستای گمبوعه مستقر و برای اولین بار، فیلم «دسته دختران» دوشنبه ۱۸ بهمن در این روستا نمایش داده شد.
احمد سواری ادامه داد: این برنامه به همت انجمن سینمای جوانان خوزستان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و پشتیبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حمیدیه اجرا شد و هدف از اجرای آن ایجاد فضایی شاد و نشاط‌آور برای مردم نجیب این روستاست؛ روستایی که علی رغم جمعیت بالا، تاحدی، فاقد امکانات رفاهی و تفریحی درخور است. همچنین آوردن جشنواره در مناطق کم برخوردار و محروم از دیگر اهداف است.
وی اظهار امیدواری کرد این برنامه مقدمه‌ای برای همکاری بیشتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن سینمای جوانان خوزستان و اکران فیلم های بیشتر در روستاها و مناطق محروم شهرستان حمیدیه باشد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.