شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
23:29 | | فجر 40

فجر استانی| استقبال پرشور مردم از فیلم های «موقعیت مهدی» و «شادروان» در اهواز

فجر استانی| استقبال پرشور مردم از فیلم های «موقعیت مهدی» و «شادروان» در اهواز

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر سه شنبه ۱۹ بهمن در روز پنجم جشنواره فیلم فجر در سینما هلال اهواز اکران شد و با استقبال پرشور مردم بویژه بسیجیان و خانواده معظم شهدا مواجه شد.
در خلاصه این فیلم آمده است: مهدی باکری، فرمانده لشگر ۳۱ عاشورا از برادر کوچک‌ترش حمید می‌خواهد علی‌رغم مشکلاتی که برایش پیش آمده به منطقه برگردد و در کنار او باشد. حمید می‌پذیرد و همراه می‌شود. حالا بعد از عملیات خیبر، مهدی باید تنها به خانه برگردد…
همچنین فیلم«شادروان» به کارگردانی حسین نمازی که امروز چهارشنبه ۲۰ بهمن در ششمین روز از چهلمین جشنواره فیلم فجر ساعت ۲۰:۳۰ در سینما هلال اهواز به نمایش درآمد مورد استقبال خوب مردم قرار گرفت.
در این فیلم شاهد هستیم پس از فوت ناگهانی پدر خانواده، نادر که پسر بزرگ اوست باید تمام مخارج آی‌سی‌یو و کفن و دفن او را متقبل شود؛ خانواده آن‌ها که در حاشیه شهر زندگی می‌کنند درآمدی جز سبزی فروشی ندارند.
ناصر چنانی قائم مقام دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر در اهواز به همراه سید امین سپهریان دبیر اجرایی جشنواره به همراه مردم به تماشای این فیلم نشستند.
چهلمین جشنواره فیلم فجر در اهواز از ۱۵ تا ۲۲ بهمن به مناسبت آغاز چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی و فرارسیدن ایام دهه مبارک فجر برگزار شده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.