دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳
23:44 | | فجر 40

فجر استانی| حضور استاندار آذربایجان‌شرقی در اکران فیلم «موقعیت مهدی»

فجر استانی| حضور استاندار آذربایجان‌شرقی در اکران فیلم «موقعیت مهدی»

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، فیلم «موقعیت مهدی» جزو شانزده فیلم چهلمین جشنواره فیلم فجر است که همزمان با تهران در تبریز نیز اکران شد. فیلم «موقعیت مهدی» محصول سال ۱۴۰۰ به کارگردانی و نویسندگی هادی حجازی‌فر است.
 این فیلم نخستین‌بار در چهلمین جشنواره فیلم فجر و در بخش سودای سیمرغ به نمایش درآمد.
در این فیلم مهدی باکری، فرمانده لشکر ۳۱ عاشورا از برادر کوچک‌ترش حمید می‌خواهد علی‌رغم مشکلاتی که برایش پیش آمده به منطقه برگردد و در کنار او باشد. حمید می‌پذیرد و همراه می‌شود. حالا بعد از عملیات خیبر، مهدی باید تنها به خانه برگردد، این روایت در شش پرده تصویر شده است.
گفتنی است ۱۶ فیلم چهلمین جشنواره فیلم فجر، از پانزدهم تا بیست و دوم بهمن ماه جاری حداکثر در سه نوبت و در سالن پردیس سینمایی ستاره‌باران، پردیس سینمایی قدس و سینما ناجی به نمایش در می‌آید.
فیلم‌های «خائن‌کشی» به کارگردانی مسعود کیمیایی، «لایه‌های دروغ» به کارگردانی رامین سهراب، «ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس، «ماهان» به کارگردانی حمید شاه‌حاتمی، «مرد بازنده» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، «هناس» به کارگردانی حسین دارابی، «بدون قرار قبلی» به کارگردانی بهروز شعیبی، «بیرو» به کارگردانی مرتضی‌علی عباس میرزایی، «شب طلایی» به کارگردانی یوسف حاتمی‌کیا، «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجاز‌ی‌فر، «شادروان» به کارگردانی حسین نمازی، «برف آخر» به کارگردانی امیرحسین عسگری، «شهرک» به کارگردانی علی حضرتی، «علف‌زار» به کارگردانی کاظم دانشی، «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی و «ضد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی در سینماهای یاد شده اکران خواهند شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.