پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
10:37 | | فجر 40

روزنوشت | نورافشانی در خانه فجر

روزنوشت | نورافشانی در خانه فجر

آخرین روز اکران‌ها در خانه جشنواره در شب جشن انقلاب با نورافشانی پایان یافت.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط‌عمومی جشنواره فیلم فجر؛ آخرین روز اکران‌ها در خانه جشنواره برای اهالی رسانه روز متفاوتی بود. جدای تماشای دو فیلم «دِرب» و «نَمور» اهالی رسانه در این روز در فضاهای مختلف برج میلاد به بحث‌های کلی درباره جشنواره و فیلم‌ها می‌پرداختند.
زمانی که نامزدهای جشنواره نیز معرفی شدند این صحبت‌ها به سمت‌و‌سویی رفت که همه درباره انتخاب مناسب نامزدها به بحث و گفتگو پرداختند.
در آخرین روز اکران‌ها،  اهالی رسانه فرصت بیشتری داشتند تا یک روز قبل از اختتامیه عکس‌های یادگاری بسیاری را در فضا‌های مختلف و در مقابل فتوکال جشنواره بیاندازند.
ساعاتی بعد از اکران فیلم‌ها بسیاری از اهالی رسانه که در گوشه و کنار سالن‌های جشنواره بساط استودیوها را پهن کرده بودند، وسایل و دوربین‌ها را جمع کردند و هیاهوی و فعالیتی که در روزهای جشنواره در راهروها در جریان بود اندک اندک فرو کشید.
ساعت ۲۱ و همزمان با سر دادن شعار الله‌اکبر بر فراز پشت‌بام‌ها، نورافشانی در برج‌میلاد آغاز شد و اهالی رسانه با دوربین‌‍‌های موبایل و عکاسی این نماها را برای خود ثبت می‌کردند.
همزمان با پایان اکران فیلم‌ها در سانس دوم، سالن اصلی مهیای مراسم اختتامیه چهلمین جشنواره فیلم فجر شد تا در ایستگاه پایانی سیمرغ‌داران خود را بشناسد.
برج میلاد در بامداد روز جمعه خالی از جمعیت بود تا بار دیگر در ساعات آغازین شب بار مملو از جمعیت و هیجان باشد و پرونده چهلمین جشنواره فیلم فجر بسته شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.