چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
21:05 | | فجر 40

فجر استانی| تقدیر از همراهی خوب رسانه‌ها در پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر در قم

فجر استانی| تقدیر از همراهی خوب رسانه‌ها در پوشش اخبار جشنواره فیلم فجر در قم

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، محمد جواد محرابی در حاشیه برگزاری آخرین روز جشنواره فیلم فجر در استان قم با اشاره به اینکه این رویداد فرهنگی و هنری بزرگ کشور به خوبی در استان قم به اجرا رسید، اظهار کرد: در مدت هشت روز اکران فیلم‌های جشنواره در سه سینمای ونوس، تربیت و شهرآفتاب، اهالی رسانه و مطبوعات حضور پررنگ و اثرگذار و همراهی خوبی در پوشش و انعکاس اخبار و رویدادهای جشنواره و نقد آثار داشتند.
وی ادامه داد: در این مدت ارتباط دو سویه خوبی بین روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و رسانه‌ها برقرار شد که ماحصل آن انعکاس قابل توجه جشنواره و حواشی آن در رسانه‌ها بود.
معاون مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به اینکه در بدو برگزاری جشنواره با تغییر رنگ کرونایی استان قم مواجه شدیم، ابراز کرد: حفظ سلامت علاقه‌مندان به سینما و تاکید بر شیوه‌نامه‌های بهداشتی در مدت برگزاری جشنواره از مهم‌ترین دغدغه‌های ما بود که این مهم نیز با همراهی و همکاری رسانه‌های استان به بهترین شکل به مخاطبان منتقل شد و مشکلی در این زمینه پیش نیامد.
محرابی با تاکید بر اینکه همکارانم در ستاد برگزاری جشنواره تلاش کردند بهترین فیلم‌ها را برای اکران به قم بیاورند، گفت: در این دوره فیلم‌های خوبی همچون «موقعیت مهدی» که فیلمی درخشان در ژانر دفاع مقدس است و توانست سیمرغ بهترین فیلم جشنواره چهلم را کسب کند در قم اکران و با استقبال خوب مردم، فرهیختگان و اهالی رسانه و هنر قم مواجه شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به سهم خود و همکارانم در ستاد برگزاری جشنواره از صمیم قلب قدردان زحمات اهالی رسانه و مطبوعات استان قم هستم و امیدواریم این همدلی و تعامل همواره در تمام برنامه‌ها و رویدادهای بزرگ استان قم تجلی کند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.