یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
21:53 | | فجر 40

فجر استانی| ضرورت قرار گرفتن فیلم دیدن در سبد فرهنگی شهروندان قم

فجر استانی| ضرورت قرار گرفتن فیلم دیدن در سبد فرهنگی شهروندان قم

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم با اشاره به اینکه رشد فرهنگ فیلم دیدن در مردم اثرات مثبتی را برای شهر خواهد داشت، گفت: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک با راه‌اندازی سینماهای در دست احداث و رشد آثار سینمایی فیلم دیدن در سبد فرهنگی شهروندان قرار گیرد که اثرات خوبی را در فرهنگ‌سازی و ارتقا فرهنگ شهروندی خواهد داشت.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، حجت‌الاسلام سید احمد طباطبایی‌نژاد در حاشیه برگزاری جشنواره استانی فیلم فجر در سینما تربیت قم با اشاره به اینکه فیلم «موقعیت مهدی» فیلم دفاع مقدسی، اجتماعی، حسی، مدرن و در کل فیلم خوبی بود، اظهار کرد: این فیلم مخاطب را چنان تحت تاثیر خودش قرار داد که در انتها برخی تماشاگران هم گریه می‌کردند و هم دست می‌زدند.
وی ادامه داد: «موقعیت مهدی» انتقال دهنده مفاهیمی بود که سال‌ها از فیلم‌های دفاع مقدسی انتظار داشتیم، روایت زندگی انسانی معمولی که در فرآیند دفاع مقدس به مقامی عالی و کم‌نظیر می‌رسد.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم با تاکید بر اینکه جشنواره فیلم فجر ویترین سینمای کشور است، گفت: این جشنواره هم‌زمان با ایام شادی رجب و ایام دهه فجر برگزار شد و نشاط اجتماعی خوبی را در شهر رقم زد.
 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.