چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
00:54 | | فجر 40

فجر استانی| قدردانی از عوامل اجرایی جشنواره فیلم فجر در استان چهارمحال و بختیاری

فجر استانی| قدردانی از عوامل اجرایی جشنواره فیلم فجر در استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، شهرام فرجی گفت: از پانزدهم بهمن‌ماه همزمان با سراسر کشور میزبان چهلمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در شهرکرد بودیم  و این جشنواره روز جمعه ۲۲ بهمن ماه در این استان به کار خود پایان داد.
وی افزود: سه سینمای بهمن، غدیر و اندیشه میزبان جشنواره بین المللی فیلم فجر هستند، تلاش شد از  22 فیلم ۱۶ فیلم جشنواره در شهرکرد به نمایش در‌آیند که کار اتفاق افتاد. 
فرجی گفت: فیلم‌های سینمایی «شب طلایی» از یوسف حاتمی‌کیا، «هناس» از حسین دارابی، «شادوران» از حسین نمازی، «شهرک» از علی حضرتی و «بیرو» از مرتضی‌علی عباس میرزایی، در جشنواره فیلم فجر حضور داشتند. 
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: اکران فیلم‌های چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر از ۱۵ بهمن در سینماهای شهرکرد طی دو سانس ۱۸ و ۲۰:۳۰ انجام می‌شد که علاقه‌مندان در استان چهارمحال و بختیاری  به سالن‌های بهمن، غدیر و سینمای اندیشه واقع در فرهنگسرا مراجعه و سایر فیلم‌های «لایه‌های دروغ» از رامین سهراب، «بی‌رویا» از آرین وزیردفتری، «خائن‌کشی» از مسعود کیمیایی، «علف‌زار» از کاظم دانشی، «ملاقات خصوصی» از امید شمس، «درب» از سیدهادی محقق، «مرد بازنده» از محمدحسین مهدویان، «بی‌مادر» از سید مرتضی فاطمی و «بدون قرار قبلی» از بهروز شعیبی را به تماشا نشستند.

معاون هنری سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه همزمان با آغاز اکران‌ها،  سینما اندیشه فرهنگسرای شهرکرد نیز افتتاح شد افزود: امسال ۱۶ فیلم در شهرکرد اکران شد اما امکان نقد و بررسی یا انتخاب فیلم از طریق رأی‌گیری مردمی فراهم نشد.
شهرام فرجی، معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از تلاش عوامل اجرایی این جشنواره در استان تشکر و قدردانی کرد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.