چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳
01:15 | | فجر 40

فجر استانی| پایان اکران فیلم های جشنواره فجر با نمایش ۱۶ فیلم در سمنان

فجر استانی| پایان اکران فیلم های جشنواره فجر با نمایش ۱۶ فیلم در سمنان

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، در مدت برگزاری این جشنواره ۱۶ فیلم بخش سودای سیمرغ چهلمین جشنواره فیلم فجر در قالب ۲۴ سانس در سینما یادمان سمنان به روی پرده رفت.
این فیلم‌ها از جمعه ۱۵ بهمن تا جمعه ۲۲ بهمن در سه سانس ۱۷، ۱۹:۳۰ و ۲۱:۳۰ برای علاقه‌مندان به هنر سینما اکران شد و سالن سینما در این مدت از جنب و جوش و استقبال خوبی برخوردار بود.
در آخرین شب از اکران این فیلم‌ها، فیلم «دسته دختران» به کارگردانی منیر قیدی و «ضد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی در سینما یادمان سمنان اکران شد.
کارشناس مسئول امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان استقبال مردم و به خصوص جوانان را از فیلم‌های این جشنواره بسیار خوب و بی نظیر توصیف کرد و اظهار کرد: در مدت اکران فیلم‌ها، به شدن دستورالعمل‌های کرونایی رعایت شده و ظرفیت سینما نیز بر اساس آن مورد استفاده قرار گرفت.
امیر رسولیان، با اشاره به اینکه ۹۰ درصد از مخاطبان فیلم های چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر را جوانان تشکیل داده‌اند افزود: جشنواره در اکران فیلم «موقعیت مهدی» میزبان مسئولان استانی و در سانس‌های فیلم سینمایی «دسته دختران» پذیرای بسیجیان شهرستان سمنان بود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.